TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Emma (23), Imre (19), Noah (19) en Wendie vertrekken in deze eerste aflevering van een gloednieuwe reeks Au Pairs naar Miami om daar aan de slag te gaan als au pair. Ze hebben allemaal hun eigen dromen en verwachtingen, maar ontdekken dit seizoen dat het leven niet altijd over rozen gaat.... met alle gevolgen van dien.
Noah heeft namelijk meteen op haar eerste dag in Miami een nare ervaring en Wendie ontdekt dat de kamer bij haar gastgezin totaal niet is voorbereid op haar komst. Emma ervaart een cultuurshock: ze verruilt haar ouderlijk huis in het dorpje Tholen in Zeeland voor een luxe appartement aan de oceaan.
Gelukkig staan de dames er niet alleen voor en hebben ze elkaar om hun hart bij te luchten. Zo delen ze tips en tricks en samen ontsnappen ze af en toe aan de hectiek, drukte en chaos van hun hostgezin door samen uitstapjes te maken.
Het derde seizoen van Au Pairs is vanaf vanavond iedere dinsdag om 20:25 uur te zien op NPO3.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los