TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vlak voor de start van het derde seizoen B&B Vol Liefde zoekt Art Rooijakkers oud-deelnemers op om te zien hoe het hen is vergaan.
Lees ook: Welke koppels van B&B Vol Liefde zijn er anno 2023 nog samen?
Het programma kent inmiddels de nodige succesverhalen, ook al leek de zoektocht naar de ware tijdens de opnames soms vruchteloos. Maar liefde laat zich niet voorspellen, dat bewezen Astrid en Harm Jan vorig jaar. B&B-houder Astrid leek niets van de vrachtwagenchauffeur te willen weten. De vonk sprong toch over en inmiddels zijn ze verloofd. Rooijakkers zoekt het aanstaande bruidspaar op in Oostenrijk.
Hij brengt ook een bezoek aan Martijn en zijn ouders in Portugal. De 31-jarige Martijn zorgde afgelopen seizoen voor verbazing toen hij voor al zijn dates leek te vallen. Uiteindelijk koos hij voor Fenna, maar zijn ze nog samen? In aanloop naar de start van deze aflevering wilde de presentator daar nog niets over kwijt. Wel zou er een interessante ontwikkeling zijn.
B&B Vol Liefde: Hoe Is Het Nu Met? is vanavond rond 20:38 uur eenmalig te zien op RTL4.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje