TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Te vet, te droog, niet helemaal gaar, te weinig krenten, wel of geen rozijnen, met of zonder sukade, en hoort er nu appel in of niet? Lekkere oliebollen bakken is een hele kunst, die niet iedereen onder de knie heeft. Toch is goede bollen maken helemaal niet zo moeilijk, vindt Robèrt van Beckhoven.
In deze herhaling van Bak Mee met MAX laat de meester patissier en meester boulanger nogmaals zien hoe hij dat doet. Hij volgt hierbij het klassieke recept met soezenbeslag. Voor de vulling gebruikt hij de bekende ingrediënten als krenten, rozijnen en appel, maar hij heeft ook nog een verrassende toevoeging: ananas.
Natuurlijk geeft Van Beckhoven tijdens het bakken handige tips, zodat iedereen met Oud en Nieuw kan genieten van heerlijke oliebollen.
Deze herhaling van Bak Mee met MAX is op vrijdag 29 december vanaf 13:22 uur te zien bij MAX op NPO1. (HH)
'Uiengate' zorgt voor kijkcijferexplosie: realityserie De Hanslers houdt Nederland bezig
12:38B&B Vol Liefde-Eveline is not amused over actie Bart: 'Dit vind ik K.'
12:12Huub Stapel heeft 'gezonde spanning' voor première van Amsterdamned II
11:28Geïrriteerde Monique in De Hanslers: 'Je bent toch een vent, geen mietje'
10:37Dochter Andy van der Meijde onder vuur na reactie op weigerende pony