TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Drie maanden na de start van Bar Laat is de talkshow een vaste waarde geworden op de late avond van NPO 1. Gemakkelijk is dat niet geweest, want zeker in het begin was er felle kritiek op het programma. De titel deugde niet, de talkshow zou niet wezenlijk verschillen van Op1 en 'te veel grachtengordel' zijn.
"Heel irritant vind ik dat frame", pareerde Sophie Hilbrand die kritiek in de Volkskrant. "Ik wil van Bar Laat een plek maken waarover je denkt: hier kan een normaal gesprek worden gevoerd, vanuit nieuwsgierigheid naar de ander."
Naast Hilbrand en co-presentator Jeroen Pauw heeft ook Tim de Wit vorige maand zijn debuut gemaakt aan de presentatietafel. Als vaste invaller in Bar Laat verschijnt De Wit als Sophie of Jeroen verstek laten gaan.
Bar Laat is iedere maandag- t/m donderdagavond om 22:05 uur te zien bij BNNVARA op NPO 1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6