TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Drie maanden na de start van Bar Laat is de talkshow een vaste waarde geworden op de late avond van NPO 1. Gemakkelijk is dat niet geweest, want zeker in het begin was er felle kritiek op het programma. De titel deugde niet, de talkshow zou niet wezenlijk verschillen van Op1 en 'te veel grachtengordel' zijn.
"Heel irritant vind ik dat frame", pareerde Sophie Hilbrand die kritiek in de Volkskrant. "Ik wil van Bar Laat een plek maken waarover je denkt: hier kan een normaal gesprek worden gevoerd, vanuit nieuwsgierigheid naar de ander."
Naast Hilbrand en co-presentator Jeroen Pauw heeft ook Tim de Wit vorige maand zijn debuut gemaakt aan de presentatietafel. Als vaste invaller in Bar Laat verschijnt De Wit als Sophie of Jeroen verstek laten gaan.
Bar Laat is iedere maandag- t/m donderdagavond om 22:05 uur te zien bij BNNVARA op NPO 1.
Simone Weimans bezoekt voormalige Nederlandse koloniën in nieuwe docuserie
10:54Kijkers van De Bondgenoten kritisch op nieuw onderdeel met AI-coach
09:04Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte presenteren nieuwe vrijdagavondshow
07:51De TV van gisteren: Ik Vertrek-kijkers onder de indruk van verbouwing van Bart en Loes
06:47Vanavond op TV: Dit was het nieuws, 010: De mensen die Rotterdam kleur geven, The Suicide Squad