TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Drie maanden na de start van Bar Laat is de talkshow een vaste waarde geworden op de late avond van NPO 1. Gemakkelijk is dat niet geweest, want zeker in het begin was er felle kritiek op het programma. De titel deugde niet, de talkshow zou niet wezenlijk verschillen van Op1 en 'te veel grachtengordel' zijn.
"Heel irritant vind ik dat frame", pareerde Sophie Hilbrand die kritiek in de Volkskrant. "Ik wil van Bar Laat een plek maken waarover je denkt: hier kan een normaal gesprek worden gevoerd, vanuit nieuwsgierigheid naar de ander."
Naast Hilbrand en co-presentator Jeroen Pauw heeft ook Tim de Wit vorige maand zijn debuut gemaakt aan de presentatietafel. Als vaste invaller in Bar Laat verschijnt De Wit als Sophie of Jeroen verstek laten gaan.
Bar Laat is iedere maandag- t/m donderdagavond om 22:05 uur te zien bij BNNVARA op NPO 1.
Dit vinden kijkers van Videoland-serie Rippers
09:25Yvon Jaspers keert terug op tv met een nieuw seizoen van Onze Boerderij
07:51De Reünie krijgt een WK-special
07:51De TV van gisteren: Kijkers diep geraakt door eerste aflevering Over Mijn Lijk
13:00Kijkers genieten van IOS in Even Tot Hier met speciale versie van 'Voltooid Verleden Tijd' (video)