TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sophie Hilbrand en Jeroen Pauw starten het seizoen van hun nieuwe latenighttalkshow onder de naam Bar Laat. Van maandag tot en met donderdag wisselen de presentatoren elkaar af. Met publiek in de studio praten ze over de actualiteit van de dag, kunst, cultuur en sport. Ook is er ruimte voor muziek.
En ze krijgen er een collega bij: Tim de Wit. De journalist is onder andere bekend van het radioprogramma Bureau Buitenland en Europa draait door. Bij Bar laat is hij vaste invalpresentator. In januari en februari zal hij de honneurs waarnemen voor Jeroen, omdat die dan in het buitenland is. Tim: “Ik vind het een te gekke kans om met dit team aan de slag te gaan. Met alle ontwikkelingen in de huidige actualiteit, verheug ik me erg op dit nieuwe avontuur.”
Bar Laat zie je vanaf maandag 26 augustus iedere maandag t/m vrijdag rond 22:15 uur bij BNNVARA op NPO 1.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Peter Faber na ziekenhuisopname: 'Artsen zijn positief'
10:40Slecht nieuws voor fans: comeback Ook Dat Nog! blijft beperkt tot één seizoen
09:22Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4