TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sophie Hilbrand en Jeroen Pauw starten het seizoen van hun nieuwe latenighttalkshow onder de naam Bar Laat. Van maandag tot en met donderdag wisselen de presentatoren elkaar af. Met publiek in de studio praten ze over de actualiteit van de dag, kunst, cultuur en sport. Ook is er ruimte voor muziek.
En ze krijgen er een collega bij: Tim de Wit. De journalist is onder andere bekend van het radioprogramma Bureau Buitenland en Europa draait door. Bij Bar laat is hij vaste invalpresentator. In januari en februari zal hij de honneurs waarnemen voor Jeroen, omdat die dan in het buitenland is. Tim: “Ik vind het een te gekke kans om met dit team aan de slag te gaan. Met alle ontwikkelingen in de huidige actualiteit, verheug ik me erg op dit nieuwe avontuur.”
Bar Laat zie je vanaf maandag 26 augustus iedere maandag t/m vrijdag rond 22:15 uur bij BNNVARA op NPO 1.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar zondag, maar ook op vrijdag en zaterdag valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn allemaal live te volgen op Viaplay.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater