TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sophie Hilbrand en Jeroen Pauw starten het seizoen van hun nieuwe latenighttalkshow onder de naam Bar Laat. Van maandag tot en met donderdag wisselen de presentatoren elkaar af. Met publiek in de studio praten ze over de actualiteit van de dag, kunst, cultuur en sport. Ook is er ruimte voor muziek.
En ze krijgen er een collega bij: Tim de Wit. De journalist is onder andere bekend van het radioprogramma Bureau Buitenland en Europa draait door. Bij Bar laat is hij vaste invalpresentator. In januari en februari zal hij de honneurs waarnemen voor Jeroen, omdat die dan in het buitenland is. Tim: “Ik vind het een te gekke kans om met dit team aan de slag te gaan. Met alle ontwikkelingen in de huidige actualiteit, verheug ik me erg op dit nieuwe avontuur.”
Bar Laat zie je vanaf maandag 26 augustus iedere maandag t/m vrijdag rond 22:15 uur bij BNNVARA op NPO 1.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie
10:26De eerste beelden van de veelbelovende Nederlandse dramaserie BASTA zijn er eindelijk!