TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het gaat om bekende beelden en video's die nu nog niet online te vinden zijn. In een interview in de Telegraaf zegt Mirjam: "Op deze manier hoop ik dat hij ook bij een jonger publiek bekendheid krijgt. Er is een hele generatie die hem niet heeft gekend. Bart heeft enorm veel voor de Nederlandse televisie betekend. Op deze manier wil ik hem ook, zeg maar, een beetje laten herleven."
Mirjam de Graaff neemt het initiatief samen met BNNVARA en de Bart de Graaf Foundation. Bart de Graaff overleed in 2002 op 35-jarige leeftijd aan de complicaties van een nierziekte die hem al sinds zijn jeugd plaagde. Maar in zijn korte leven bereikte hij meer dan anderen met veel meer tijd.
Hij maakte programma's die de gemoederen bezighielden zoals Teringtubbies en Waar Kan Ik Je 's Nachts voor Wakker Maken? waarin hij BN'ers in het holst van de nacht uit hun bed belde om leuke dingen te doen. BNN (Bart's Neverending Network) werd in 1997 door Bart opgericht.
Rutger van Barneveld in Waar Doen Ze Het Van?: 'Zoveel vraag ik voor een optreden'
11:04Beste Kijkers komt opnieuw met Oudejaarsspecial: de leukste tv-fragmenten van 2026
10:00Selmar Smit blikt vooruit op elfde seizoen Hunted: 'Het wordt weer spectaculair'
09:52Volle Zalen strikt Chantal Janzen en deze andere drie artiesten
09:29Voice-bericht Emile Ratelband: 'Mijn kinderen jagen me op vanwege de erfenis'