TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bas en Aad van Toor zijn bij minstens drie generaties beter bekend als Bassie en Adriaan. De kinderlijk blije clown en zijn alwetende acrobatenvriend zijn al sinds midden jaren 70 een begrip en spreken nog steeds tot de verbeelding. Alle reden om terug te blikken op een kleine halve eeuw succes. Dat is dan ook precies wat Bas en Aad doen in de documentaire Bassie & Adriaan - een Schat aan Herinneringen.
Aan de hand van archiefmateriaal en recente interviews met de broers komen de vele hoogtepunten uit hun lange loopbaan voorbij. Van de start in de jaren 50 als acrobatenduo The Crocksons tot het ontstaan van Bassie en Adriaan. Ook komen bekende fans als Paul de Leeuw en Gert Verhulst aan het woord over deze kinderhelden voor alle leeftijden. (HH)
Bassie & Adriaan - een Schat aan Herinneringen is op vrijdag 28 juni om 22:17 uur te zien op NPO 1. (HH)
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster