TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na de vipaflevering van vorige week gaat vandaag het reguliere seizoen van Beat the Champions van start. Dat betekent dat onbekende Nederlanders de vijf 'champions', fanatieke en doorgewinterde quizzers, proberen te verslaan en een geldbedrag mee naar huis te nemen. Mochten ze met een zakcentje willen vertrekken moeten ze opgewassen zijn tegen wetenschapsjournalist Anna Gimbrère, die nieuw in het programma is.
Anna Gimbrere is bekend als een van de gezichten van Pointer. Een ander nieuw gezicht bij de 'champions' is cabaretier Andries Tunru. Het tweetal vervangt Diederik Jekel en Cindy Hemink. Neerlandica Nynke de Jong, prijswinnende quizzer Abel Gilsing en allesweter Devrim Aslan zijn er nog wel bij. Ook nieuw dit jaar: er is publiek aanwezig in de studio.
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar