TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na de vipaflevering van vorige week gaat vandaag het reguliere seizoen van Beat the Champions van start. Dat betekent dat onbekende Nederlanders de vijf 'champions', fanatieke en doorgewinterde quizzers, proberen te verslaan en een geldbedrag mee naar huis te nemen. Mochten ze met een zakcentje willen vertrekken moeten ze opgewassen zijn tegen wetenschapsjournalist Anna Gimbrère, die nieuw in het programma is.
Anna Gimbrere is bekend als een van de gezichten van Pointer. Een ander nieuw gezicht bij de 'champions' is cabaretier Andries Tunru. Het tweetal vervangt Diederik Jekel en Cindy Hemink. Neerlandica Nynke de Jong, prijswinnende quizzer Abel Gilsing en allesweter Devrim Aslan zijn er nog wel bij. Ook nieuw dit jaar: er is publiek aanwezig in de studio.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Keert Britt na Diederik ook terug in De Bondgenoten? Dit zegt ze zelf
10:00Buddy Vedder vindt dít een van de beste series ooit gemaakt: 'Je weet niet wat je kunt verwachten'
09:50Dit is hoe lang het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde duurt
09:45Terugkijken: Lionel Messi dolt Algerije met prachtige hattrick tijdens WK voetbal
09:22De eerste beelden van de nieuwe Netflix-serie De Eetclub zijn verschenen