TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Zeven duo’s van bekende Nederlanders strijden de komende weken onder leiding van presentator Bjorn Remmerswaal tegen elkaar in de racesimulator. De drie koppels die de virtuele auto het best besturen, krijgen uiteindelijk de kans om dit ook in het echt te laten zien. Zij stappen dan in een raceauto en rijden op het Circuit Zandvoort.
De bekende gezichten die meedoen zijn onder anderen Thomas Berge, Tommie Christiaan, Charly Luske, Nathan Rutjes en André Dongelmans.
De deelnemers worden niet zomaar in het diepe gegooid: de bekende autocoureurs Beitske Visser en Jeroen Bleekemolen coachen hen. De 28-jarige Visser is een bekende naam in de vrouwenracesport. In 2022 eindigde ze als tweede in de W Series, een tegenhanger van de Formule 1 waar alleen vrouwen aan deelnemen. Bleekemolen reed onder meer in de Formule 3 en toonde daarnaast regelmatig zijn kwaliteiten in de 24 uur van Le Mans.
Partnerbijdrage
Lil Kleine komt met nieuwe realityserie
16:48B&B Vol Liefde-Renske: 'Ik sprak met persoonlijke coach over alle kritiek'
15:35URK!-ster Mathilde Keuter is weer verliefd: op deze man
14:45Merel Ek bij Vandaag Inside: 'Borstvoeding geven is niet zo makkelijk als het lijkt'
13:49Nieuwe serie Rust en Vreugd met Annet Malherbe is vanaf dan te zien