TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zeven duo’s van bekende Nederlanders strijden de komende weken onder leiding van presentator Bjorn Remmerswaal tegen elkaar in de racesimulator. De drie koppels die de virtuele auto het best besturen, krijgen uiteindelijk de kans om dit ook in het echt te laten zien. Zij stappen dan in een raceauto en rijden op het Circuit Zandvoort.
De bekende gezichten die meedoen zijn onder anderen Thomas Berge, Tommie Christiaan, Charly Luske, Nathan Rutjes en André Dongelmans.
De deelnemers worden niet zomaar in het diepe gegooid: de bekende autocoureurs Beitske Visser en Jeroen Bleekemolen coachen hen. De 28-jarige Visser is een bekende naam in de vrouwenracesport. In 2022 eindigde ze als tweede in de W Series, een tegenhanger van de Formule 1 waar alleen vrouwen aan deelnemen. Bleekemolen reed onder meer in de Formule 3 en toonde daarnaast regelmatig zijn kwaliteiten in de 24 uur van Le Mans.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'