TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zeven duo’s van bekende Nederlanders strijden de komende weken onder leiding van presentator Bjorn Remmerswaal tegen elkaar in de racesimulator. De drie koppels die de virtuele auto het best besturen, krijgen uiteindelijk de kans om dit ook in het echt te laten zien. Zij stappen dan in een raceauto en rijden op het Circuit Zandvoort.
De bekende gezichten die meedoen zijn onder anderen Thomas Berge, Tommie Christiaan, Charly Luske, Nathan Rutjes en André Dongelmans.
De deelnemers worden niet zomaar in het diepe gegooid: de bekende autocoureurs Beitske Visser en Jeroen Bleekemolen coachen hen. De 28-jarige Visser is een bekende naam in de vrouwenracesport. In 2022 eindigde ze als tweede in de W Series, een tegenhanger van de Formule 1 waar alleen vrouwen aan deelnemen. Bleekemolen reed onder meer in de Formule 3 en toonde daarnaast regelmatig zijn kwaliteiten in de 24 uur van Le Mans.
Deze realitysterren doen mee aan het nieuwe programma A.S.S. – Anti Survival Show
07:48De TV van gisteren: Koninklijk bezoek aan Dokkum trekt veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 4 t/m donderdag 7 mei 2026
21:32Video: 538 Koningsdag staat stil bij overlijden Jade Kops met eerbetoon en groot applaus
20:11Deze BN'ers gingen schuil achter de pakken in The Masked Singer Koningsdagspecial