TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zeven duo’s van bekende Nederlanders strijden de komende weken onder leiding van presentator Bjorn Remmerswaal tegen elkaar in de racesimulator. De drie koppels die de virtuele auto het best besturen, krijgen uiteindelijk de kans om dit ook in het echt te laten zien. Zij stappen dan in een raceauto en rijden op het Circuit Zandvoort.
De bekende gezichten die meedoen zijn onder anderen Thomas Berge, Tommie Christiaan, Charly Luske, Nathan Rutjes en André Dongelmans.
De deelnemers worden niet zomaar in het diepe gegooid: de bekende autocoureurs Beitske Visser en Jeroen Bleekemolen coachen hen. De 28-jarige Visser is een bekende naam in de vrouwenracesport. In 2022 eindigde ze als tweede in de W Series, een tegenhanger van de Formule 1 waar alleen vrouwen aan deelnemen. Bleekemolen reed onder meer in de Formule 3 en toonde daarnaast regelmatig zijn kwaliteiten in de 24 uur van Le Mans.
Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar
19:25Moeder Paul de Leeuw overleden: 'Dag mama, wat was het leuk'
19:08Tjitske Reidinga wilde acteerwereld achter zich laten, maar Pro Deo veranderde alles
14:38Davina Michelle deelt voorproefje van nieuw SBS6-programma Sing With Me
14:27NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit