TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor Beau van Erven Dorens komen er drukke tijden aan. Vandaag start zijn talkshow Beau en daar blijft het mogelijk niet bij. Eva Jinek is vertrokken bij de commerciëlen en de directeur van RTL, Peter van der Vorst, heeft besloten geen nieuwe presentator aan te trekken. Dat betekent dat de drie overgebleven mannen - naast Beau zijn dat Renze Klamer en Humberto Tan - het gat moeten opvullen.
Eerder gaven zowel Tan als Van Erven Dorens aan niet meer tv te willen maken dan ze nu doen. Tegenover Shownieuws reageerde Van Erven Dorens als volgt: “Ik zou het fijn vinden als er een vrouw bij komt." Toch heeft de beslissing van de directeur geen invloed op zijn gemoedstoestand. "Ik heb veel zin in de talkshow, want in die tijd zijn de verkiezingen.”
Beau is vanaf maandag 30 oktober weer iedere werkdag om 22:00 uur te zien op RTL4. In deze eerste aflevering ontvangt hij wereldster James Blunt en demissionair ministers Robbert Dijkgraaf en Ernst Kuipers.
Partnerbijdrage
Jim Bakkum belooft veel goeds voor nieuw seizoen Stars on Stage
10:00Mark van Eeuwen: 'Dit laatste seizoen is niet alleen een afscheid van Flikken Rotterdam, maar ook van Cees'
09:37Kerstliefhebbers opgelet: Single Bells is binnenkort weer te streamen
08:42De TV van gisteren: Wilde achtervolging in Bureau Groningen eindigt in flinke ravage, kijkers stomverbaasd
06:47Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Got talent, Rambo IV