TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor Beau van Erven Dorens komen er drukke tijden aan. Vandaag start zijn talkshow Beau en daar blijft het mogelijk niet bij. Eva Jinek is vertrokken bij de commerciëlen en de directeur van RTL, Peter van der Vorst, heeft besloten geen nieuwe presentator aan te trekken. Dat betekent dat de drie overgebleven mannen - naast Beau zijn dat Renze Klamer en Humberto Tan - het gat moeten opvullen.
Eerder gaven zowel Tan als Van Erven Dorens aan niet meer tv te willen maken dan ze nu doen. Tegenover Shownieuws reageerde Van Erven Dorens als volgt: “Ik zou het fijn vinden als er een vrouw bij komt." Toch heeft de beslissing van de directeur geen invloed op zijn gemoedstoestand. "Ik heb veel zin in de talkshow, want in die tijd zijn de verkiezingen.”
Beau is vanaf maandag 30 oktober weer iedere werkdag om 22:00 uur te zien op RTL4. In deze eerste aflevering ontvangt hij wereldster James Blunt en demissionair ministers Robbert Dijkgraaf en Ernst Kuipers.
Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen
14:37Eddy Zoëy blikt terug op een heftige tijd door Eagle Syndroom: 'Praatte niet of nauwelijks'
13:45Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan