TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor Beau van Erven Dorens komen er drukke tijden aan. Vandaag start zijn talkshow Beau en daar blijft het mogelijk niet bij. Eva Jinek is vertrokken bij de commerciëlen en de directeur van RTL, Peter van der Vorst, heeft besloten geen nieuwe presentator aan te trekken. Dat betekent dat de drie overgebleven mannen - naast Beau zijn dat Renze Klamer en Humberto Tan - het gat moeten opvullen.
Eerder gaven zowel Tan als Van Erven Dorens aan niet meer tv te willen maken dan ze nu doen. Tegenover Shownieuws reageerde Van Erven Dorens als volgt: “Ik zou het fijn vinden als er een vrouw bij komt." Toch heeft de beslissing van de directeur geen invloed op zijn gemoedstoestand. "Ik heb veel zin in de talkshow, want in die tijd zijn de verkiezingen.”
Beau is vanaf maandag 30 oktober weer iedere werkdag om 22:00 uur te zien op RTL4. In deze eerste aflevering ontvangt hij wereldster James Blunt en demissionair ministers Robbert Dijkgraaf en Ernst Kuipers.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
07:48De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 29 juni t/m donderdag 2 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Robin Hood
22:08Kijkers genieten van make-over in Huizenruilers: 'Eindelijk een eigen slaapkamer'