TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vanaf z'n twaalfde schreef hij al voor de schoolkrant en als student zat hij bij het toneel, speelde in een band en deed hij mee aan het Groninger Cabaretfestival. Ook schreef hij een nooit gepubliceerde roman. Terwijl zijn vrienden al geld verdienden, woonde Beau van Erven Dorens nog studentikoos en had vooral een hoop praatjes, zegt hij zelf.
Pas tegen zijn dertigste kwam de presentator, die inmiddels 51 is, echt bovendrijven. Na een korte carrière als radiopresentator, debuteerde hij in 1998 op de televisie bij RTL 4 met twee programma's die weinigen zich nog zullen herinneren: What the rel is RTL? en Alles voor de kijkcijfers.
Hij viel op door zijn bravoure en eigengereidheid en dat doet hij nog steeds, vanaf nu weer dagelijks in de talkshow Beau.
Woeste Grond: 'Hierom had dit seizoen geen cliffhanger'
09:07B&B Vol Liefde: dit vinden jullie de saaiste B&B-houder en deze heeft de mooiste plek
08:38Mi Dushi: een leven zonder Carrie is onmogelijk voor Geert-Jan Knoops
07:56De TV van gisteren: 'Prachtkoppel Geert-Jan en Carrie Knoops' steelt harten in Mi Dushi
06:47Vanavond op TV: After the flood, Flikken Gent, Verliefd op Ibiza