TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vanaf z'n twaalfde schreef hij al voor de schoolkrant en als student zat hij bij het toneel, speelde in een band en deed hij mee aan het Groninger Cabaretfestival. Ook schreef hij een nooit gepubliceerde roman. Terwijl zijn vrienden al geld verdienden, woonde Beau van Erven Dorens nog studentikoos en had vooral een hoop praatjes, zegt hij zelf.
Pas tegen zijn dertigste kwam de presentator, die inmiddels 51 is, echt bovendrijven. Na een korte carrière als radiopresentator, debuteerde hij in 1998 op de televisie bij RTL 4 met twee programma's die weinigen zich nog zullen herinneren: What the rel is RTL? en Alles voor de kijkcijfers.
Hij viel op door zijn bravoure en eigengereidheid en dat doet hij nog steeds, vanaf nu weer dagelijks in de talkshow Beau.
So You Think You Can Dance terug op de buis: dit is de startdatum
11:47Heftige bevallig voor Barbara Sloesen: ‘Tussen hoop en vrees op de intensive care geleefd’
11:15De Oranjezondag is terug op SBS6 vanaf deze datum
10:40Wanneer is De Verraders weer terug op tv?
10:07The Box met Beau van Erven Dorens vanaf deze dag te zien op RTL4