TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Vanaf z'n twaalfde schreef hij al voor de schoolkrant en als student zat hij bij het toneel, speelde in een band en deed hij mee aan het Groninger Cabaretfestival. Ook schreef hij een nooit gepubliceerde roman. Terwijl zijn vrienden al geld verdienden, woonde Beau van Erven Dorens nog studentikoos en had vooral een hoop praatjes, zegt hij zelf.
Pas tegen zijn dertigste kwam de presentator, die inmiddels 51 is, echt bovendrijven. Na een korte carrière als radiopresentator, debuteerde hij in 1998 op de televisie bij RTL 4 met twee programma's die weinigen zich nog zullen herinneren: What the rel is RTL? en Alles voor de kijkcijfers.
Hij viel op door zijn bravoure en eigengereidheid en dat doet hij nog steeds, vanaf nu weer dagelijks in de talkshow Beau.
Partnerbijdrage
Jan Smit maakt indruk met cover van nummer Tabitha in Onvergetelijke Liedjes
16:27Rafael van der Vaart vol zelfspot in Vandaag Inside: 'Beste professionele amateur ter wereld'
16:04Sander Schimmelpenninck kondigt nieuw seizoen Sander en de kloof aan
15:20Deze programma's rondom Sinterklaas mag je niet missen
14:25Linda en Ivan Kraan uit Een Huis Vol verwachten tiende kind