TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vanaf z'n twaalfde schreef hij al voor de schoolkrant en als student zat hij bij het toneel, speelde in een band en deed hij mee aan het Groninger Cabaretfestival. Ook schreef hij een nooit gepubliceerde roman. Terwijl zijn vrienden al geld verdienden, woonde Beau van Erven Dorens nog studentikoos en had vooral een hoop praatjes, zegt hij zelf.
Pas tegen zijn dertigste kwam de presentator, die inmiddels 51 is, echt bovendrijven. Na een korte carrière als radiopresentator, debuteerde hij in 1998 op de televisie bij RTL 4 met twee programma's die weinigen zich nog zullen herinneren: What the rel is RTL? en Alles voor de kijkcijfers.
Hij viel op door zijn bravoure en eigengereidheid en dat doet hij nog steeds, vanaf nu weer dagelijks in de talkshow Beau.
Jan-Willem Roodbeen heeft zin in Jan-Willem Ruimt op!: 'Hier komen alle dingen uit mijn radiocarrière samen'
09:26Flikken Maastricht-finale beantwoordt dé vraag waar fans op wachten
08:06De TV van gisteren: Kyle én Danique stormen woedend weg tijdens gesprek met expert in MAFS
22:09Danique krijgt lovende woorden en bijval van MAFS-kijkers
15:26De eerste beelden van Het Jachtseizoen: Most Wanted 2026 zijn verschenen