TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vanaf z'n twaalfde schreef hij al voor de schoolkrant en als student zat hij bij het toneel, speelde in een band en deed hij mee aan het Groninger Cabaretfestival. Ook schreef hij een nooit gepubliceerde roman. Terwijl zijn vrienden al geld verdienden, woonde Beau van Erven Dorens nog studentikoos en had vooral een hoop praatjes, zegt hij zelf.
Pas tegen zijn dertigste kwam de presentator, die inmiddels 51 is, echt bovendrijven. Na een korte carrière als radiopresentator, debuteerde hij in 1998 op de televisie bij RTL 4 met twee programma's die weinigen zich nog zullen herinneren: What the rel is RTL? en Alles voor de kijkcijfers.
Hij viel op door zijn bravoure en eigengereidheid en dat doet hij nog steeds, vanaf nu weer dagelijks in de talkshow Beau.
Partnerbijdrage
Dit vinden kijkers van de terugkeer van Carrie op Vrijdag
16:27Frank van Leeuwen presenteert nieuwe dagelijkse quiz: 'Aan het begin van een ontzettend leuk, creatief avontuur'
15:44Iris vindt liefde bij oude bekende uit B&B Vol Liefde, maar vergeet één belangrijk detail
15:09Glitter, glamour en verrassingen: Make Up Your Mind pakt uit met bijzondere special
13:51Oude seizoenen van Bureau-serie verdwenen van Videoland: Ewout Genemans legt uit waarom