TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is te hopen dat de Bed & Breakfast-deelnemers hun accommodatie van onder tot boven hebben geïnspecteerd. Ze kunnen er namelijk van uitgaan dat de B&B-collega’s ook in dit nieuwe seizoen op elk detail letten.
Reinie en Jos bijten het spits af. In Noord-Brabant ontvangen zij de andere eigenaren van een bed and breakfast. Hoe reageren hun bezoekers op alpaca’s Manco en Macho?
In Zuid-Holland hebben Sylvia en Willar een oude boerderij helemaal tot gastenverblijf verbouwd. Op de website van hun B&B laat Sylvia al wat los over hun deelname. “Wij zijn in ieder geval gewoon onszelf gebleven en ook het ‘tv-ontbijt’ was precies hetzelfde als wat ik bij elke gast op tafel zet.” Deze aflevering eindigt in Scheveningen, waar Roelof en Theo een bijzonder pand hebben.
Paul de Leeuw verklapt welk tv-programma hij het liefst kijkt: 'Ik moet daar ontzettend om lachen'
10:00Fockeline Ouwerkerk dolblij dat het tweede seizoen van Zussen er is: 'Nog niet klaar met Nienke'
09:20Viktor Brand blaast Waar Doen Ze Het Van? nieuw leven in op SBS6
08:50Op deze datum gaat het programma van Matthijs van Nieuwkerk en Shirma Rouse van start
08:30De TV van gisteren: Devon steelt de harten van heel B&B-kijkend Nederland