TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij het horen van de naam Mell zal er niet bij iedereen een belletje rinkelen. Toch heeft de 29-jarige Volendamse zangeres er al een behoorlijke carrière opzitten.
Zo stond ze in 2022 met haar band Mell & Vintage Future, die ze samen met muziekveteranen Ton Dijkman en Nico Brandsen vormt, in het voorprogramma van Eric Clapton. In 2020 haalde het drietal de finale van het televisieprogramma We Want More.
Ook als soloartiest was Mell al eens op tv te zien. Tijdens haar auditie in The Voice of Holland in 2014 wist ze alle juryleden te overtuigen.
In deze tweede aflevering van Beste Zangers is ze de hoofdgast. Qua muzikale genen zit het bij Melanie Jonk, Mells echte naam, wel goed: ze is de kleindochter van Piet Veerman, zanger en gitarist van The Cats.
Terugkijken: Sanne zingt Voilà tijdens Blind Auditions van The Voice of Holland
10:56Spannend spel zorgt voor grote schok in House of Villains
10:43Prinses Laurentien bij Shownieuws: 'Ik hoef nergens antwoord op te geven'
10:30‘Toch nog oprechte liefde in Winter Vol Liefde: Thérèse en Yvonne moeten samen verder'
08:43De TV van gisteren: Ellie Lust in tranen over politie-trauma in De Reünie