TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met haar 23 jaar is Meau Hewitt de jongste deelnemer van dit seizoen Beste Zangers.
Ervaring komt misschien met de jaren, maar dat talent van alle leeftijden is bewijst de singer-songwriter al de hele reeks. Ze weet telkens te verrassen met haar unieke, warme sound en de manier waarop ze nummers vertaalt naar het Nederlands. Dit heeft vaak een bijzonder emotioneel effect, zo merkte ook Marco Bakker toen Meau voor hem zijn lievelingsnummer ‘Lippen schweigen’ hertaalde.
Vanavond is het de beurt aan Bakker en zijn collega-artiesten Douwe Bob, Mell, Duncan Laurence, Numidia en Nick Schilder om Meau te trakteren op haar favoriete muziek. Meau zingt zelf voornamelijk Nederlandstalig, de vraag is of de anderen nu haar repertoire in een andere taal brengen.
Beste Zangers is sinds 2 september iedere zaterdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1. Deze aflevering is op 7 september te zien.
Alles over de reboot van de legendarische jongerenserie Fort Alpha
13:22Johnny de Mol ontvangt deze gasten dinsdagavond in De Oranjezomer
11:52Wanneer begint het nieuwe seizoen van Code van Coppens?
11:23Anouk uit De Bondgenoten wil alleen nog Diederik en dist vriendje Max
10:55Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Undercover in Nederland begint