TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met haar 23 jaar is Meau Hewitt de jongste deelnemer van dit seizoen Beste Zangers.
Ervaring komt misschien met de jaren, maar dat talent van alle leeftijden is bewijst de singer-songwriter al de hele reeks. Ze weet telkens te verrassen met haar unieke, warme sound en de manier waarop ze nummers vertaalt naar het Nederlands. Dit heeft vaak een bijzonder emotioneel effect, zo merkte ook Marco Bakker toen Meau voor hem zijn lievelingsnummer ‘Lippen schweigen’ hertaalde.
Vanavond is het de beurt aan Bakker en zijn collega-artiesten Douwe Bob, Mell, Duncan Laurence, Numidia en Nick Schilder om Meau te trakteren op haar favoriete muziek. Meau zingt zelf voornamelijk Nederlandstalig, de vraag is of de anderen nu haar repertoire in een andere taal brengen.
Beste Zangers is sinds 2 september iedere zaterdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1. Deze aflevering is op 7 september te zien.
De streamingtip van de week: The Gentleman seizoen 2
13:30Wanneer speelt Botic van de Zandschulp zijn US Open-kwartfinale tegen Zverev?
11:28Privédetective Nico van den Dries krijgt een eigen programma op SBS6
11:09Monique Hansler reageert op kritiek De Hanslers: 'Dat vind ik jammer'
10:14Peter van der Vorst stopt bij DPG Media