TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met haar 23 jaar is Meau Hewitt de jongste deelnemer van dit seizoen Beste Zangers.
Ervaring komt misschien met de jaren, maar dat talent van alle leeftijden is bewijst de singer-songwriter al de hele reeks. Ze weet telkens te verrassen met haar unieke, warme sound en de manier waarop ze nummers vertaalt naar het Nederlands. Dit heeft vaak een bijzonder emotioneel effect, zo merkte ook Marco Bakker toen Meau voor hem zijn lievelingsnummer ‘Lippen schweigen’ hertaalde.
Vanavond is het de beurt aan Bakker en zijn collega-artiesten Douwe Bob, Mell, Duncan Laurence, Numidia en Nick Schilder om Meau te trakteren op haar favoriete muziek. Meau zingt zelf voornamelijk Nederlandstalig, de vraag is of de anderen nu haar repertoire in een andere taal brengen.
Beste Zangers is sinds 2 september iedere zaterdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1. Deze aflevering is op 7 september te zien.
Vanavond op TV: Harrie Jekkers: In mijn liedjes kan ik wonen, Oh, wat een jaar!, The Dictator
20:11Adriaan van Toor reageert op overlijden Hans Beijer (83): 'Toegewijde, fijne collega'
14:38Got Talent deelt eerste beelden en die zitten bomvol spektakel
14:12Jiry legt onverwacht vertrek bij B&B Vol Liefde-Iris uit: 'Er zat geen liefde in'
13:27Humberto Tan met lege handen voor aanvang van nieuw tv-seizoen