TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zanger Nielson heeft veel gehad aan Beste Zangers, waar hij in 2022 aan meedeed. Hij kon daar naar eigen zeggen een andere, betere Nielson laten zien.
De artiest heeft zichzelf teruggevonden. Lang kon de artiest, wiens echte naam Niels Littooij is, niet genieten van zijn carrière door stress en agressie. “Had ik eerder aan het programma meegedaan, dan was ik heel erg met mezelf bezig geweest. Ik moest scoren, ik zou de band hebben uitgefoeterd omdat ze iets niet zouden spelen zoals ik wilde”, vertelt hij aan AD.
Nu heeft hij er zelfs een goede band met Claudia de Breij aan overgehouden. Zij was in dezelfde editie te zien. Zangeres Karsu belt in Beste Zangers Thuis Bij... aan bij Nielson en kijkt met hem terug op zijn deelname aan het muziekprogramma.
De TV van gisteren: kijkers gaan los over openingsceremonie Olympische Spelen
09:05RTL was voor Winter Vol Liefde al op de hoogte van verleden Viktor: 'Zorgvuldig meegenomen bij casting'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, Pandora, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00De romcom Perfectly Imperfect met Yolanthe Cabau stream je nu bij Prime Video
23:19Kijkers leven mee met emotionele Freek in The Voice of Holland: 'Ik voel jou' (video)