TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zanger Nielson heeft veel gehad aan Beste Zangers, waar hij in 2022 aan meedeed. Hij kon daar naar eigen zeggen een andere, betere Nielson laten zien.
De artiest heeft zichzelf teruggevonden. Lang kon de artiest, wiens echte naam Niels Littooij is, niet genieten van zijn carrière door stress en agressie. “Had ik eerder aan het programma meegedaan, dan was ik heel erg met mezelf bezig geweest. Ik moest scoren, ik zou de band hebben uitgefoeterd omdat ze iets niet zouden spelen zoals ik wilde”, vertelt hij aan AD.
Nu heeft hij er zelfs een goede band met Claudia de Breij aan overgehouden. Zij was in dezelfde editie te zien. Zangeres Karsu belt in Beste Zangers Thuis Bij... aan bij Nielson en kijkt met hem terug op zijn deelname aan het muziekprogramma.
Van cryonisch invriezen tot een bordeel: dit zie je in het nieuwe seizoen van Ewout:
13:19De Grannies van Amsterdam zijn terug en de eerste beelden beloven weer veel lol
11:03Vanaf deze datum is het tweede seizoen van Over De A4 op televisie te zien
09:31Dit programma vervangt Ons Kent Ons op RTL 4
07:49De TV van gisteren: Vernieuwde Triviant valt nog niet in de smaak bij kijkers