TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zanger Nielson heeft veel gehad aan Beste Zangers, waar hij in 2022 aan meedeed. Hij kon daar naar eigen zeggen een andere, betere Nielson laten zien.
De artiest heeft zichzelf teruggevonden. Lang kon de artiest, wiens echte naam Niels Littooij is, niet genieten van zijn carrière door stress en agressie. “Had ik eerder aan het programma meegedaan, dan was ik heel erg met mezelf bezig geweest. Ik moest scoren, ik zou de band hebben uitgefoeterd omdat ze iets niet zouden spelen zoals ik wilde”, vertelt hij aan AD.
Nu heeft hij er zelfs een goede band met Claudia de Breij aan overgehouden. Zij was in dezelfde editie te zien. Zangeres Karsu belt in Beste Zangers Thuis Bij... aan bij Nielson en kijkt met hem terug op zijn deelname aan het muziekprogramma.
Nieuw seizoen van The Tribute: Battle of the Bands in de maak
12:19Update over de risicovolle operatie van Alex uit Over Mijn Lijk: 'Het ziet er niet heel best uit'
12:13Johan Derksen verklaart afwezigheid van Jack van Gelder bij De Oranjewinter
11:24Video: Johan Derksen heeft zin in de terugkeer van Vandaag Inside
11:02Denise openhartig over ‘enorme rollercoaster’ en nieuwe liefde