TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zanger Nielson heeft veel gehad aan Beste Zangers, waar hij in 2022 aan meedeed. Hij kon daar naar eigen zeggen een andere, betere Nielson laten zien.
De artiest heeft zichzelf teruggevonden. Lang kon de artiest, wiens echte naam Niels Littooij is, niet genieten van zijn carrière door stress en agressie. “Had ik eerder aan het programma meegedaan, dan was ik heel erg met mezelf bezig geweest. Ik moest scoren, ik zou de band hebben uitgefoeterd omdat ze iets niet zouden spelen zoals ik wilde”, vertelt hij aan AD.
Nu heeft hij er zelfs een goede band met Claudia de Breij aan overgehouden. Zij was in dezelfde editie te zien. Zangeres Karsu belt in Beste Zangers Thuis Bij... aan bij Nielson en kijkt met hem terug op zijn deelname aan het muziekprogramma.
Kjeld Nuis en Joy Beune bejubeld door Vandaag Inside-kijkers: 'Die moeten een reallifesoap'
10:41Dit is de startdatum van het derde seizoen van Daar Gaan Ze Weer
10:06Nieuw seizoen Married at First Sight is vanaf deze datum te zien
07:56Alles wat je moet weten over het nieuwe SBS6-programma The Bicycle Race
07:52De TV van gisteren: Talkshows scoren met Nederlandse olympiërs