TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De acht overgebleven kandidaten in Bestemming X moeten wel avontuurlijk zijn. Geblindeerd met een bus door Europa rijden en onderweg allerlei opdrachten doen, is niet niks.
Presentator Nasrdin Dchar bewees eerder ook zijn grenzen te kunnen verleggen. In de Videoland-serie The Life Trail moest hij de confrontatie aangaan met een van zijn angsten: hoogtes. De opdracht was om te bungeejumpen vanaf 180 meter hoogte. "Als er iets is in mijn leven wat ik nooit in mijn leven zou doen, dan is het bungeejumpen", zei Dchar nog.
Toch deed hij het en in de talkshow Humberto blikte hij terug op zijn sprong. Dat deed hem zichtbaar veel. Naar eigen zeggen kwam hij 'zichzelf tegen'. “Ik heb altijd stemmen in mijn hoofd die mij tegenhouden, een soort demonen.”
Bestemming X is iedere vrijdag vanaf 20:00 uur te zien op RTL4. Terugkijken kan via Videoland.
Vanaf wanneer zijn de Battles van The Voice of Holland te zien?
14:30Knokke Off seizoen 3 binnenkort te streamen, bekijk de eerste beelden
13:49Politiek verslaggever Jeanneau van Beurden over zijn ambities: 'Dit wil ik nu'
12:47Carrie op Vrijdag is deze week korter: dit is de reden
12:23Mariska Bauer onthult: 'Eigenlijk heb ik al een kleinkind'