TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Beter Laat Dan Nooit heeft dit seizoen niet alleen vier nieuwe reislustige BN'ers op leeftijd. Ook is het programma te zien op een andere zender, SBS 6 in plaats van RTL 4, en is er met Estavana Polman een nieuwe, derde reisleider die met de mannen op stap gaat.
Voor de inhoud maakt dat allemaal niet zo gek veel uit. Want ook Henny Huisman (72), Ad Visser (76), Frits Barend (76) en Edwin Rutten (80) trakteren de kijkers op mooie, ontroerende momenten. De bestemming is ditmaal Azië, Zuid-Korea, Cambodja en Nepal om precies te zijn.
De reis begint in de Zuid-Koreaanse hoofdstad Seoel, die het gezelschap per elektrische scooter verkent. Verder klimmen de mannen in een kajak en bekijken ze de stad vanaf 555 meter hoogte. Dat bevalt niet iedereen even goed.
Beter Laat Dan Nooit is vanaf 6 september iedere woensdag om 20:30 uur te zien op SBS6.
Partnerbijdrage
Dit is de winnares van Stars on stage 2025
21:41Kijkers unaniem kritisch over nieuwe SBS-zaterdagavondshow De volgers: 'Wat een flutformat'
10:31De TV van gisteren: B&B vol liefde blijkt lot uit de loterij op kijkluwe vrijdagavond
10:00Dyantha Brooks vertelt wat we van De Volgers mogen verwachten: 'Heel leuk spel'
09:08Shownieuws reageert op medisch nieuws Emma Heesters: 'Kippenvel'