TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Beter Laat Dan Nooit heeft dit seizoen niet alleen vier nieuwe reislustige BN'ers op leeftijd. Ook is het programma te zien op een andere zender, SBS 6 in plaats van RTL 4, en is er met Estavana Polman een nieuwe, derde reisleider die met de mannen op stap gaat.
Voor de inhoud maakt dat allemaal niet zo gek veel uit. Want ook Henny Huisman (72), Ad Visser (76), Frits Barend (76) en Edwin Rutten (80) trakteren de kijkers op mooie, ontroerende momenten. De bestemming is ditmaal Azië, Zuid-Korea, Cambodja en Nepal om precies te zijn.
De reis begint in de Zuid-Koreaanse hoofdstad Seoel, die het gezelschap per elektrische scooter verkent. Verder klimmen de mannen in een kajak en bekijken ze de stad vanaf 555 meter hoogte. Dat bevalt niet iedereen even goed.
Beter Laat Dan Nooit is vanaf 6 september iedere woensdag om 20:30 uur te zien op SBS6.
Soundos El Ahmadi haalt flink uit naar Vlaamse talkshowhost: ‘Bart, jij gaat nu stil zijn!’
10:24Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’
06:47Vanavond op TV: Sergio over de grens, Flo, I Care a Lot