TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het tweede seizoen van Better than Ever zit er bijna op. De zeven finalisten keren terug op de bank bij presentator Martijn Krabbé en coach Waylon om te bepalen wie van hen daadwerkelijk beter dan ooit is.
Aan het begin van deze aflevering is het in ieder geval duidelijk dat Vinchenzo, Kim de Boer, Bouchra Tjon Pon Fong, Pearl Josefzoon, Anna Speller, Julia Zahra en Danjil Tuhumena van de partij zijn. De deelnemers laten nog eenmaal horen wat ze op vocaal vlak in huis hebben en dan is duidelijk wie aan de haal gaat met de hoofdprijs van 25.000 euro.
Dit bedrag is echter niet vrij te besteden: het is uitsluitend bedoeld om de muzikale ambities van de winnaar een boost te geven. Waylon werpt zich in dit kader op als penningmeester: pas na overleg met hem mogen de winnaars hun prijzenpot aanspreken.
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025