TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het tweede seizoen van Better than Ever zit er bijna op. De zeven finalisten keren terug op de bank bij presentator Martijn Krabbé en coach Waylon om te bepalen wie van hen daadwerkelijk beter dan ooit is.
Aan het begin van deze aflevering is het in ieder geval duidelijk dat Vinchenzo, Kim de Boer, Bouchra Tjon Pon Fong, Pearl Josefzoon, Anna Speller, Julia Zahra en Danjil Tuhumena van de partij zijn. De deelnemers laten nog eenmaal horen wat ze op vocaal vlak in huis hebben en dan is duidelijk wie aan de haal gaat met de hoofdprijs van 25.000 euro.
Dit bedrag is echter niet vrij te besteden: het is uitsluitend bedoeld om de muzikale ambities van de winnaar een boost te geven. Waylon werpt zich in dit kader op als penningmeester: pas na overleg met hem mogen de winnaars hun prijzenpot aanspreken.
Welk programma vervangt Medisch Centrum West in 2026?
13:01Deze twee deelnemers maken ook hun opwachting in House of Villains
10:36Grote verandering voor Urk!-ster Mathilde
10:13Mike in laatste aflevering De Hanslers: 'Denise, je hebt dit zelf veroorzaakt'
10:00Jan Versteegh zou zelf ook wel mee willen doen aan No Way Back VIPS