TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Laat het bakken van Libanees platbrood maar over aan Amir, de 22-jarige bewoner van het AZC in Zutphen. Koken en broden bakken is zijn passie. Daarom is hij zo blij dat hij nu een BSN-nummer heeft en in een Libanees restaurant in de stad mag werken. Deze ochtend helpt hij de restauranteigenaars met het bestieren van hun marktkraam. Amir vluchtte voor de oorlog in Syrië en vindt het fijn dat hij nu iets omhanden heeft.
Christian en Zain zijn Syrië eveneens ontvlucht. In deze vierde en laatste aflevering van Bij Ons op Het AZC wachten ze vol spanning op hun beslissende gesprek met de IND, de Immigratie- en Naturalisatiedienst. Mogen ze in Nederland blijven? De broers Akram en Salam, die vluchtten voor genocide op jezidi’s door IS, krijgen slecht nieuws.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Talpa trekt nu al de stekker uit nieuw programma Vijf Dagen Vast
15:25De boerderij van Judith en Bart uit Winter Vol Liefde is gered
14:48Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
13:02Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem