TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Laat het bakken van Libanees platbrood maar over aan Amir, de 22-jarige bewoner van het AZC in Zutphen. Koken en broden bakken is zijn passie. Daarom is hij zo blij dat hij nu een BSN-nummer heeft en in een Libanees restaurant in de stad mag werken. Deze ochtend helpt hij de restauranteigenaars met het bestieren van hun marktkraam. Amir vluchtte voor de oorlog in Syrië en vindt het fijn dat hij nu iets omhanden heeft.
Christian en Zain zijn Syrië eveneens ontvlucht. In deze vierde en laatste aflevering van Bij Ons op Het AZC wachten ze vol spanning op hun beslissende gesprek met de IND, de Immigratie- en Naturalisatiedienst. Mogen ze in Nederland blijven? De broers Akram en Salam, die vluchtten voor genocide op jezidi’s door IS, krijgen slecht nieuws.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?