TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Herman Finkers is per ongeluk cabaretier geworden, vertelt hij in Bij van Duin op de Achterbank.
Zijn vader had gewild dat hij de meubelzaak zou overnemen, zelf dacht Finkers aan schrijver of fietsenmaker. Hij schreef gedichten waar mensen om moesten lachen. Daarom gaf een vriend hem op voor het Delftse Cameretten Festival (1979) en Finkers viel flink in de prijzen. Wel deelde hij voorafgaand aan zijn optreden nog even de folders uit voor vaders meubelzaak.
Tijdens de rit naar Theater Hof 88 in Almelo komen ook Finkers' toekomst in de theaterwereld en zijn inspiratiebronnen aan bod. Hij heeft zelfs een hele waslijst bij zich, waar ook de naam van Van Duin op staat. De Twentenaar kan zich nog goed herinneren dat hij de komiek voor het eerst op tv zag. (HH)
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag