TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Herman Finkers is per ongeluk cabaretier geworden, vertelt hij in Bij van Duin op de Achterbank.
Zijn vader had gewild dat hij de meubelzaak zou overnemen, zelf dacht Finkers aan schrijver of fietsenmaker. Hij schreef gedichten waar mensen om moesten lachen. Daarom gaf een vriend hem op voor het Delftse Cameretten Festival (1979) en Finkers viel flink in de prijzen. Wel deelde hij voorafgaand aan zijn optreden nog even de folders uit voor vaders meubelzaak.
Tijdens de rit naar Theater Hof 88 in Almelo komen ook Finkers' toekomst in de theaterwereld en zijn inspiratiebronnen aan bod. Hij heeft zelfs een hele waslijst bij zich, waar ook de naam van Van Duin op staat. De Twentenaar kan zich nog goed herinneren dat hij de komiek voor het eerst op tv zag. (HH)
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, The Streamers live in Ziggo Dome 2026, The Gunman
10:52De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze