TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het achterbankgesprek dat André van Duin met medekomiek Peter Pannekoek heeft, is een conference op zich. Pannekoek vertelt wat hem inspireerde en wie zijn voorbeelden zijn. En passant komt zijn obsessie met eten voorbij en heeft hij grappige anekdotes over hoe handig het is om een rijbewijs te hebben.
Dan moet de werkavond van Pannekoek nog beginnen, want de mannen zijn in Bij Van Duin op de achterbank onderweg naar theater DeLaMar in Amsterdam. Toen de stand-upcomedian met zijn grappen de week mocht afsluiten in De Wereld Draait Door ging het snel. Hij werd twee jaar achtereen geboekt voor de Oudejaarsconference op tv. Hij is onderdeel van het vaste team in Dit was het nieuws. En nu staat hij met zijn vijfde cabaretvoorstelling DNA in de theaters.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'
07:58Opsporing Verzocht verhuist naar de maandagavond
07:53De TV van gisteren: Laatste aflevering Chateau Meiland scoort prima kijkcijfers