TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het achterbankgesprek dat André van Duin met medekomiek Peter Pannekoek heeft, is een conference op zich. Pannekoek vertelt wat hem inspireerde en wie zijn voorbeelden zijn. En passant komt zijn obsessie met eten voorbij en heeft hij grappige anekdotes over hoe handig het is om een rijbewijs te hebben.
Dan moet de werkavond van Pannekoek nog beginnen, want de mannen zijn in Bij Van Duin op de achterbank onderweg naar theater DeLaMar in Amsterdam. Toen de stand-upcomedian met zijn grappen de week mocht afsluiten in De Wereld Draait Door ging het snel. Hij werd twee jaar achtereen geboekt voor de Oudejaarsconference op tv. Hij is onderdeel van het vaste team in Dit was het nieuws. En nu staat hij met zijn vijfde cabaretvoorstelling DNA in de theaters.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk