TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De oldtimer in Bij Van Duin op de Achterbank is onderweg naar de Haarlemse Stadsschouwburg. André van Duin interviewt cabaretière Brigitte Kaandorp, die inmiddels veertig jaar in het vak zit.
Ze heeft het over haar voorbeelden en over haar vader Jan, van wie ze de slappe, droge humor heeft. Het duurde lang voordat hij haar keuze voor een theatercarrière kon waarderen. In een interview in Senior zegt Kaandorp daarover: “Mijn vader is van de generatie die in de oorlog is opgegroeid, de boel heeft opgebouwd en op zoek ging naar zekerheid. Toen ik besloot liedjes te gaan zingen en grapjes te gaan maken, vond hij dat niet leuk. Je moest je studie afmaken en een goede baan zoeken. Hij zei: word dan in godsnaam omroepster, dan heb je tenminste een ordentelijke cao.”
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden