TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bekendheid voor de Bijbel, dat willen de EO en het Nederlands-Vlaams Bijbelgenootschap bereiken met het nieuwe programma Bijbelen met Sterren. Hierin praten Ans Markus, Bastiaan Ragas en Desray samen met Anne-Meta Kobes, dominee op Ameland, over Bijbelteksten.
In een villa in de natuur bespreken ze hoe actueel die teksten zijn en hoe ze van toepassing zijn op hun eigen leven. Ragas is momenteel volop bezig met de Bijbel voor zijn muzikale theatervoorstelling In Gods Maam.
Kunstenares Markus vertelt hoe zij de teksten op de zondagsschool leerde kennen en hoe ze in Jeruzalem Christusfiguren schilderde. Zangeres Desray won vorig jaar de gospel-zangwedstrijd Amazing Grace en is vooral nieuwsgierig naar wat de verhalen in de Bijbel precies vertellen.
Bijbelen met Sterren is vanaf zondag 26 november wekelijks om 23:15 uur te zien bij EO op NPO2.
Geraldine Kemper deelt haar tv-tips: 'Ik heb abonnementen op zowat alle streamingdiensten'
09:46Keren Tamara Elbaz en Maria Tailor terug in The Real Housewives of Amsterdam?
08:07Welk programma vervangt Undercover in Nederland op SBS6?
07:48De TV van gisteren: Bijna 700.000 kijkers zien Sandra ‘nee’ zeggen in Married at First Sight
22:03Veel kritiek, maar óók begrip voor Sandra onder RTL 4-kijkers van MAFS: 'Groot gelijk'