TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Muziekminnend Nederland maakte voor het eerst kennis met Eefje de Visser toen ze in 2009 de Grote Prijs van Nederland won. De singer-songwriter werd een bekend gezicht voor festivalgangers en scoorde aardig met haar eerste paar platen. Ze brak pas echt door toen in 2020 haar album Bitterzoet uitkwam.
De Visser kreeg in 2020 een 3FM Award, de Schaal van Rigter, een Buma NL Award, de 3voor12 Award én haalde de eerste plaats in de Eindlijst van tijdschrift Oor. In 2021 kwamen daar nog twee Edisons bij.
De Bitterzoet-tour kon na herhaaldelijk uitstel door de coronamaatregelen pas in 2022 doorgaan. Bitterzoet Live is een registratie van de laatste twee concerten. In Koninklijk Theater Carré trad Eefje de Visser met band en dansers op voor een uitverkochte zaal.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Vanavond op TV: André Rieu op het Vrijthof 2025, Oh, wat een jaar!, Spanglish
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?