TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Muziekminnend Nederland maakte voor het eerst kennis met Eefje de Visser toen ze in 2009 de Grote Prijs van Nederland won. De singer-songwriter werd een bekend gezicht voor festivalgangers en scoorde aardig met haar eerste paar platen. Ze brak pas echt door toen in 2020 haar album Bitterzoet uitkwam.
De Visser kreeg in 2020 een 3FM Award, de Schaal van Rigter, een Buma NL Award, de 3voor12 Award én haalde de eerste plaats in de Eindlijst van tijdschrift Oor. In 2021 kwamen daar nog twee Edisons bij.
De Bitterzoet-tour kon na herhaaldelijk uitstel door de coronamaatregelen pas in 2022 doorgaan. Bitterzoet Live is een registratie van de laatste twee concerten. In Koninklijk Theater Carré trad Eefje de Visser met band en dansers op voor een uitverkochte zaal.
Beestenboel krijgt geen tweede seizoen
11:54SBS-hits De Hanslers en Oh oh Den Haag krijgen extra afleveringen op KIJK.nl
11:18Roel van Velzen reageert verslagen op dood van 'zijn' Voice-talent Ben Saunders
10:19Thomas van Groningen verbaasd over Televizier-nominatie: 'Ben ik nou een van die drie beste presentatoren?'
10:00Afke Boven over haar favoriete tv-serie: 'Ik zag het voor het eerst toen ik 19 was'