TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Muziekminnend Nederland maakte voor het eerst kennis met Eefje de Visser toen ze in 2009 de Grote Prijs van Nederland won. De singer-songwriter werd een bekend gezicht voor festivalgangers en scoorde aardig met haar eerste paar platen. Ze brak pas echt door toen in 2020 haar album Bitterzoet uitkwam.
De Visser kreeg in 2020 een 3FM Award, de Schaal van Rigter, een Buma NL Award, de 3voor12 Award én haalde de eerste plaats in de Eindlijst van tijdschrift Oor. In 2021 kwamen daar nog twee Edisons bij.
De Bitterzoet-tour kon na herhaaldelijk uitstel door de coronamaatregelen pas in 2022 doorgaan. Bitterzoet Live is een registratie van de laatste twee concerten. In Koninklijk Theater Carré trad Eefje de Visser met band en dansers op voor een uitverkochte zaal.
Partnerbijdrage
Extra talkshows wegens Amerikaanse aanval op Venezuela
08:00Ammar blikt vooruit op Moordfeest: ‘Kijkers gaan me zien stuntelen’
06:47Vanavond op TV: Glasland, The floor, Resident Evil: Welcome to Raccoon City
20:57De deelnemers van Wie Is de Mol? 2026 zijn bekend
11:55Guido uit Winter Vol Liefde over mogelijke nieuwe liefde voor Elsje: 'Geen kantoorpikkie'