TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Muziekminnend Nederland maakte voor het eerst kennis met Eefje de Visser toen ze in 2009 de Grote Prijs van Nederland won. De singer-songwriter werd een bekend gezicht voor festivalgangers en scoorde aardig met haar eerste paar platen. Ze brak pas echt door toen in 2020 haar album Bitterzoet uitkwam.
De Visser kreeg in 2020 een 3FM Award, de Schaal van Rigter, een Buma NL Award, de 3voor12 Award én haalde de eerste plaats in de Eindlijst van tijdschrift Oor. In 2021 kwamen daar nog twee Edisons bij.
De Bitterzoet-tour kon na herhaaldelijk uitstel door de coronamaatregelen pas in 2022 doorgaan. Bitterzoet Live is een registratie van de laatste twee concerten. In Koninklijk Theater Carré trad Eefje de Visser met band en dansers op voor een uitverkochte zaal.
Vanavond op TV: Meisje met de parel - Portret van een icoon, Race across the world, Jason Bourne
22:41René van der Gijp vertelt in VI over Maarten Spanjer: 'Het liep altijd uit de hand' (video)
14:42Geen rol voor Cornald Maas bij Songfestival 2027: 'Had het graag nog een keer gedaan'
14:10De eerste beelden van Expeditie Robinson zijn er: 'Jullie zijn écht nog niet klaar voor wat jullie gaan zien'
13:29Nog geen genoeg van De Hanslers? Je kunt vanavond meteen verder kijken