TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Muziekminnend Nederland maakte voor het eerst kennis met Eefje de Visser toen ze in 2009 de Grote Prijs van Nederland won. De singer-songwriter werd een bekend gezicht voor festivalgangers en scoorde aardig met haar eerste paar platen. Ze brak pas echt door toen in 2020 haar album Bitterzoet uitkwam.
De Visser kreeg in 2020 een 3FM Award, de Schaal van Rigter, een Buma NL Award, de 3voor12 Award én haalde de eerste plaats in de Eindlijst van tijdschrift Oor. In 2021 kwamen daar nog twee Edisons bij.
De Bitterzoet-tour kon na herhaaldelijk uitstel door de coronamaatregelen pas in 2022 doorgaan. Bitterzoet Live is een registratie van de laatste twee concerten. In Koninklijk Theater Carré trad Eefje de Visser met band en dansers op voor een uitverkochte zaal.
Begin de zomer goed met een nieuw seizoen van Echte Gooische Moeders
15:16Dit is waarom Thomas van Groningen maar kort te zien is bij De Oranjezomer
09:03Krijgen De Bogaartjes een nieuw seizoen? (video)
08:59De TV van gisteren: zaterdagavond blijft problematisch voor RTL4
06:47Vanavond op TV: VPRO viert 100 jaar, So you think you can dance, Year One
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
