TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoe het precies zit, leggen we je graag uit!
Maarten Steendam is bij veel Nederlanders vooral bekend van zijn werk bij Hart van Nederland, maar daar komt binnenkort verandering in. De presentator staat namelijk aan het roer van het nieuwe SBS6-programma Bizarre Erfenissen, waarin hij opzienbarende zaken verder onderzoekt en praat met betrokkenen.
In de eerste aflevering duikt hij dan ook dieper in het zogenoemde Habbo-mysterie. Fervent Habbo Hotel-speler Anja overleed enkele jaren geleden plotseling en liet vervolgens haar woning en al haar bezittingen na aan de man van iemand die ze via het online spel had ontmoet. In deze aflevering blikt haar familie hierop terug: hoe is het toch tot deze keuze gekomen?
Wie daarna in nog veel meer van dit soort zaken wil duiken, moeten we helaas direct teleurstellen: vooralsnog blijft het enkel bij een aflevering. Op donderdag 6 maart start namelijk het nieuwe seizoen van Mr. Frank Visser Doet Uitspraak, waarin mr. Frank Visser en Viktor Brand weer burenruzies hopen op te lossen.
Toch niets missen? Bizarre Erfenissen zie je op donderdag 27 februari 2025 vanaf 20:30 uur op SBS6.
GTST Spoilers - maandag 15 t/m donderdag 18 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De WK kwis, Django Unchained
06:00Zon, liefde en chaos: Ex on the Beach: Double Dutch is terug van weggeweest
20:17Antoin Peeters verklaart lange afwezigheid: 'Ik heb een hypofysetumor'
14:27De Bondgenoten start donderdag op een ander tijdstip en dit is waarom