TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Elise Schaap ging een paar geleden voor het eerst de ultieme uitdaging aan: om zo snel mogelijk een accent eigen te maken. "Ik ga iedere aflevering naar een streek of plaats in Nederland, van tevoren weet ik niet waar ik heen ga", zo vertelde ze. "Ik probeer mij daar het accent of dialect eigen te maken en kom na een paar dagen oefenen uiteindelijk voor de ultieme test te staan: ik ga undercover. De vraag is of de lokale bewoner horen dat ik niet uit die buurt kom."
Na uitstapjes naar Utrecht, Volendam, Limburg en Twente mag de presentatrice in de slotaflevering voor heel over over de grens. Haar Undercover-collega Tom Waes nodigt haar uit in zijn appartement in Antwerpen om de verschillen tussen het Nederlands en het Vlaams uit te leggen. Elise ontmoet ook de Belgische prominenten Evi Hanssen en Koen Wauters en gaat undercover in Plopsaland
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026