TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Elise Schaap ging een paar geleden voor het eerst de ultieme uitdaging aan: om zo snel mogelijk een accent eigen te maken. "Ik ga iedere aflevering naar een streek of plaats in Nederland, van tevoren weet ik niet waar ik heen ga", zo vertelde ze. "Ik probeer mij daar het accent of dialect eigen te maken en kom na een paar dagen oefenen uiteindelijk voor de ultieme test te staan: ik ga undercover. De vraag is of de lokale bewoner horen dat ik niet uit die buurt kom."
Na uitstapjes naar Utrecht, Volendam, Limburg en Twente mag de presentatrice in de slotaflevering voor heel over over de grens. Haar Undercover-collega Tom Waes nodigt haar uit in zijn appartement in Antwerpen om de verschillen tussen het Nederlands en het Vlaams uit te leggen. Elise ontmoet ook de Belgische prominenten Evi Hanssen en Koen Wauters en gaat undercover in Plopsaland
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Veelbesproken influencer Anna Dobber blikt terug in EO-special
16:12Coen Swijnenberg deelt voorproefje van rol in Gooische Vrouwen
15:38Peter Gillis en Frank Lammers doen opvallende onthulling over einde Massa is Kassa: 'Nooit officieel gezegd'
15:02De 6 beste programma's om deze week te streamen
14:45'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'