TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is inmiddels traditie: elke zomer zendt Omroep MAX een registratie van het Bloemencorso Rijnsburg uit. De Flower Parade Rijnsburg, zoals het corso tegenwoordig heet, vindt sinds 1946 elk jaar plaats op de tweede zaterdag van augustus.
Dit jaar is ‘feest’ het thema van de parade van met bloemen versierde wagens, muziekkorpsen en ruim honderd figuranten. Dat heeft alles te maken met het 75-jarig jubileum. Door de coronamaatregelen kon het evenement vorig jaar niet doorgaan. UNESCO riep de Flower Parade Rijnsburg, samen met andere corso’s in Nederland, in december 2021 uit tot Internationaal Immaterieel Cultureel Erfgoed. De Rijnsburgers reageerden trots en roemden de vele vrijwilligers. Het bloemenevenement trekt jaarlijks zo’n 250.000 bezoekers.
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar