TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Martijn Krabbé en Chantal Janzen laten het hele The Voice-debacle vanaf deze week officieel achter zich en vormen weer een duo op de vrijdagavond in het gloednieuwe spelprogramma Blow up.
In dit kleurrijke spektakel draait alles om ballonkunst. Ervaren ballonartiesten gaan in duo’s de strijd met elkaar aan om te bewijzen wie het meest creatief en technisch uit de hoek kan komen. Met een eenvoudig hondje van ballonnen kom je niet ver, de kandidaten moeten in een race tegen de klok de meest complexe creaties zien te maken.
Terwijl Chantal en Martijn vol verbazing genieten van wat er allemaal mogelijk is met lucht en latex kijkt ballonexpert Guido Verhoef met een kritisch oog. Samen met een gastjurylid is het aan hem om elke week te bepalen welk duo hun kans op de eindoverwinning letterlijk en figuurlijk heeft verknald.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde