TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Martijn Krabbé en Chantal Janzen laten het hele The Voice-debacle vanaf deze week officieel achter zich en vormen weer een duo op de vrijdagavond in het gloednieuwe spelprogramma Blow up.
In dit kleurrijke spektakel draait alles om ballonkunst. Ervaren ballonartiesten gaan in duo’s de strijd met elkaar aan om te bewijzen wie het meest creatief en technisch uit de hoek kan komen. Met een eenvoudig hondje van ballonnen kom je niet ver, de kandidaten moeten in een race tegen de klok de meest complexe creaties zien te maken.
Terwijl Chantal en Martijn vol verbazing genieten van wat er allemaal mogelijk is met lucht en latex kijkt ballonexpert Guido Verhoef met een kritisch oog. Samen met een gastjurylid is het aan hem om elke week te bepalen welk duo hun kans op de eindoverwinning letterlijk en figuurlijk heeft verknald.
Het WK voetbal 2026 gaat op donderdag 11 juni van start in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Johan Derksen opvallend positief over MAX-presentatrice: 'Vrouw om van te houden'
10:56Video: Gerard Joling licht tipje van de sluier op over opnames Casa di Beau
10:22De opnames van Love Island VIPS lijken begonnen: deze speculaties doen de ronde
10:00Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’