TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De kerstboom is de deur uit. Tijd voor een nieuwe start en Joris Linssen helpt een handje met een kersverse, vierde reeks van Boeddha in de Polder. De komende week ontmoet hij weer inspirerende mensen met wijze levenslessen die het net even anders doen.
Deze eerste aflevering gaan de trossen los, want Joris heeft in Noorwegen een gesprek met Laura Dekker. Ze werd bekend als het zeilmeisje dat in de zomer van 2010 aan haar veelbesproken solozeiltocht rond de wereld begon. Omstreden omdat Laura nog geen vijftien jaar was.
Inmiddels is ze 29 en zeilt ze opnieuw de wereld rond, nu met een boot vol tieners die het in hun eigen jonge leven al aardig voor hun kiezen hebben gekregen. Ze zet haar eigen ervaring in om een nieuwe generatie te leren wat echt belangrijk is.
Deze aflevering van Boeddha in de Polder is op maandag 6 januari 2025 om 19:45 uur te zien op NPO 2.
Vanavond op TV: WHAM! 10 dagen in China, Scheveningen: Dag & nacht, Angels & Demons
21:35Plannen voor studioterugkeer kerstspecial All You Need Is Love de prullenbak in
19:33Brein achter miljoenenroof op Schiphol doet voor het eerst zijn verhaal in Videoland-docu
15:36Patrick Martens over mogelijke reboot ZOOP: 'Zitten mensen daarop te wachten?'
15:14Kees van der Spek haalt uit naar critici: 'Wij zijn geen arrestatieteam'