TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het is twintig jaar geleden dat Nederland voor het eerst kennismaakte met Boer zoekt vrouw. Opnieuw rijdt Yvon Jaspers kriskras door het land. In deze special stellen zes nieuwe boeren - vijf mannen en een vrouw - zich voor om die ene liefdespartner te vinden.
Lees al stiekem meer: Deze boeren gaan dit seizoen op zoek naar de liefde in Boer Zoekt Vrouw
Wat nieuw is, is dat ze allemaal op hun liefdespad worden gevolgd. In de eerdere seizoenen werden er tien boeren voorgesteld en vielen de vijf kandidaten die de minste brieven ontvingen af. Dat competitieve element vond KRO-NCRV niet meer van deze tijd en niet passen bij het integere karakter van het programma.
De briefschrijvers hebben tot 6 oktober de tijd om te reageren; in het nieuwe jaar gaat Yvon Jaspers weer langs de boerderijen om de liefdesavonturen vanaf het prille begin te volgen.
De kick-off van Boer zoekt vrouw zie je op zondag 22 september vanaf 20:25 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.
Daan Alferink wordt jurylid in De Slimste Mens België
10:53StukTV maakt nieuw programma voor Videoland
10:35Reünie B&B Vol Liefde: dates van Dick maken vlak voor opnames deze opvallende video
10:16Linda de Mol onthult waarom Briljante Breinen bij RTL te zien is en niet bij SBS
07:41De TV van gisteren: RTL Boulevard trekt veel kijkers met onthulling Astrid Holleeder