TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een van de meest bejubelde programma’s van het afgelopen najaar was Boerderij Van Dorst. Op een groot stuk land richtte Raven van Dorst een zelfvoorzienende boerderij in met onder andere een moestuin, geiten en fruitbomen. Om dit te realiseren nodigde Raven elke week twee gasten uit.
Tijdens de werkzaamheden op de boerderij zagen we BN'ers in een andere rol. Zo vertelde Tygo Gernandt over zijn roerige jeugd, gilde Eva Jinek het uit toen ze bijna werd geëlektrocuteerd door schrikdraad en stak Maarten van Rossem geen vinger uit bij het bouwen van een pergola.
Aangezien het werk op een boerderij nooit klaar is, is er nu een tweede seizoen met nieuwe gasten. In deze eerste aflevering zijn Hans Klok en Eva Crutzen te gast. Hans toert momenteel door het land met zijn shows en Eva is elke zondag te zien in de comedyserie Tropenjaren op NPO 3.
Boerderij van Dorst is vanaf zondag 29 mei wekelijks om 20:20 uur te zien op NPO3.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
07:48De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers