TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Een van de meest bejubelde programma’s van het afgelopen najaar was Boerderij Van Dorst. Op een groot stuk land richtte Raven van Dorst een zelfvoorzienende boerderij in met onder andere een moestuin, geiten en fruitbomen. Om dit te realiseren nodigde Raven elke week twee gasten uit.
Tijdens de werkzaamheden op de boerderij zagen we BN'ers in een andere rol. Zo vertelde Tygo Gernandt over zijn roerige jeugd, gilde Eva Jinek het uit toen ze bijna werd geëlektrocuteerd door schrikdraad en stak Maarten van Rossem geen vinger uit bij het bouwen van een pergola.
Aangezien het werk op een boerderij nooit klaar is, is er nu een tweede seizoen met nieuwe gasten. In deze eerste aflevering zijn Hans Klok en Eva Crutzen te gast. Hans toert momenteel door het land met zijn shows en Eva is elke zondag te zien in de comedyserie Tropenjaren op NPO 3.
Boerderij van Dorst is vanaf zondag 29 mei wekelijks om 20:20 uur te zien op NPO3.
Paul de Leeuw gaat op vakantie met mensen met dementie
16:14Britt Dekker en Splinter Chabot over het Gouden Televizier-Ring Gala: ‘Het zal wemelen van de coryfeeën’
16:13Tweede seizoen Wie is de Mol? met ON'ers in de maak
14:40Dit zijn de kinderen uit Niet Klein te Krijgen seizoen 2
10:58Tycho is te zien in Over Mijn Lijk: 'Toen bleek dat het foute boel was'