TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een van de meest bejubelde programma’s van het afgelopen najaar was Boerderij Van Dorst. Op een groot stuk land richtte Raven van Dorst een zelfvoorzienende boerderij in met onder andere een moestuin, geiten en fruitbomen. Om dit te realiseren nodigde Raven elke week twee gasten uit.
Tijdens de werkzaamheden op de boerderij zagen we BN'ers in een andere rol. Zo vertelde Tygo Gernandt over zijn roerige jeugd, gilde Eva Jinek het uit toen ze bijna werd geëlektrocuteerd door schrikdraad en stak Maarten van Rossem geen vinger uit bij het bouwen van een pergola.
Aangezien het werk op een boerderij nooit klaar is, is er nu een tweede seizoen met nieuwe gasten. In deze eerste aflevering zijn Hans Klok en Eva Crutzen te gast. Hans toert momenteel door het land met zijn shows en Eva is elke zondag te zien in de comedyserie Tropenjaren op NPO 3.
Boerderij van Dorst is vanaf zondag 29 mei wekelijks om 20:20 uur te zien op NPO3.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie
10:26De eerste beelden van de veelbelovende Nederlandse dramaserie BASTA zijn er eindelijk!