TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een van de meest bejubelde programma’s van het afgelopen najaar was Boerderij Van Dorst. Op een groot stuk land richtte Raven van Dorst een zelfvoorzienende boerderij in met onder andere een moestuin, geiten en fruitbomen. Om dit te realiseren nodigde Raven elke week twee gasten uit.
Tijdens de werkzaamheden op de boerderij zagen we BN'ers in een andere rol. Zo vertelde Tygo Gernandt over zijn roerige jeugd, gilde Eva Jinek het uit toen ze bijna werd geëlektrocuteerd door schrikdraad en stak Maarten van Rossem geen vinger uit bij het bouwen van een pergola.
Aangezien het werk op een boerderij nooit klaar is, is er nu een tweede seizoen met nieuwe gasten. In deze eerste aflevering zijn Hans Klok en Eva Crutzen te gast. Hans toert momenteel door het land met zijn shows en Eva is elke zondag te zien in de comedyserie Tropenjaren op NPO 3.
Boerderij van Dorst is vanaf zondag 29 mei wekelijks om 20:20 uur te zien op NPO3.
Video: Gerard Joling licht tipje van de sluier op over opnames Casa di Beau
10:22De opnames van Love Island VIPS lijken begonnen: deze speculaties doen de ronde
10:00Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’
09:22Alles wat we weten over het vierde seizoen van Dag & Nacht