TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na een zomer vol optredens trekt Raven van Dorst zich ook in dit derde seizoen van Boerderij van Dorst weer terug op het platteland om diens boerderij verder op te knappen en zelfvoorzienend te leven. Maar dit hoeft Raven natuurlijk niet alleen te doen: ook deze week krijgt de presentator namelijk weer bezoek van twee bijzondere gasten.
Dat zijn dit keer voormalig GTST-ster Ferry Doedens en presentator Splinter Chabot. De twee heren hebben op het eerste oog al best wat gemeen: zo zijn ze al wat jaren in de spotlights te vinden, vallen ze beide op mannen en zijn ze allebei al eens in de race geweest voor de Televizier-Ster Talent.
Het is overigens vast een kwestie van tijd voor Raven van Dorst nog andere gelijkenissen naar boven heeft gehaald, zo bewees hen eerder al met Jaimie Vaes en Israel van Dorsten en Waylon en Frédérique Spigt.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland