TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Oud-schaatser Marianne Timmer was tijdens haar actieve carrière specialist op de 500, 100 en 1500 meter en won daarmee drie keer olympisch goud. Na haar afzwaaien vervolgde zij haar loopbaan als coach en chef de mission bij de jeugd van TeamNL. Dankzij Born Winners mag zij nu ook de functie van scheidsrechter aan haar cv toevoegen.
De Groningse houdt de kandidaten bij de opdrachten nauwlettend in de gaten. In deze derde aflevering doet ze dat bij het boogschieten en dat blijft niet onopgemerkt. Haar eindoordeel leidt namelijk tot een hoop onrust binnen de groep. Als de rust is teruggekeerd gaan de teams duiken. Hierbij nemen Regi Blinker, die het bij een eerdere opdracht in het water al erg zwaar had, en zijn dochter Jacky een drastisch besluit.
Born Winners is iedere zaterdag rond 22:00 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)
09:57Shownieuws: Sander de Kramer trouwt Rotterdamse burgemeester Carola Schouten (video)
09:20De TV van gisteren: André Rieu en Emma Kok scoren als enige op zomerse avond
06:47Vanavond op TV: De verloskundigen, Beste zangers, 48 Hrs.