TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ewout Genemans gaat in deze aflevering van Bureau Arnhem onder meer mee met agenten Sjors en Stefan. Ze krijgen een melding van een gewapende overval op een winkel. De overvallers zijn op de vlucht geslagen en de politiemannen moeten ze proberen te arresteren.
Genemans stapt ook in de politiewagen met agenten Marloes en Robin. Ze rijden naar een woonwijk waar geluidsoverlast is. Het lawaai komt van kleine hondjes die de hele dag blaffen. Omdat niets anders hielp, besloot een wanhopige buurtbewoner de politie te bellen.
’s Avonds krijgt het politieduo Cees en Joyce de opdracht om naar een wijk te rijden waar een dreigende situatie is ontstaan. Een agressieve man is met een stalen buis in de weer. Aan de agenten de taak om de rust te laten weerkeren.
Opvolger van Stefan de Walle dit jaar al te zien in Het Sinterklaasjournaal
13:58AVROTROS deelt alvast een sneak peek van duettenaflevering Beste Zangers
13:28Makers van De Bondgenoten zetten kijkers op het puntje van hun stoel: 'De hel breekt los'
10:09Jutta Leerdam in Casa di Beau over kritiek: 'Oh dat komt door haar vriend'
09:33Beau van Erven Dorens na alle commotie te gast bij Renze Klamer: 'Ik mis de desk een beetje'