TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ewout Genemans gaat in deze aflevering van Bureau Arnhem onder meer mee met agenten Sjors en Stefan. Ze krijgen een melding van een gewapende overval op een winkel. De overvallers zijn op de vlucht geslagen en de politiemannen moeten ze proberen te arresteren.
Genemans stapt ook in de politiewagen met agenten Marloes en Robin. Ze rijden naar een woonwijk waar geluidsoverlast is. Het lawaai komt van kleine hondjes die de hele dag blaffen. Omdat niets anders hielp, besloot een wanhopige buurtbewoner de politie te bellen.
’s Avonds krijgt het politieduo Cees en Joyce de opdracht om naar een wijk te rijden waar een dreigende situatie is ontstaan. Een agressieve man is met een stalen buis in de weer. Aan de agenten de taak om de rust te laten weerkeren.
Partnerbijdrage
Oud-Oranjehelden halen WK-herinneringen op in speciale editie van De Reünie
14:00Holly Mae Brood pakt hoofdrol in nieuwe Videoland dramaserie La Vida Barcelona
13:50WK-reclame KPN: dromende kat Louis krijgt meer aandacht dan Nederlands Elftal
13:05WK-reclame Jumbo: Rob Kemps van Links naar Rechts richting het WK Voetbal
12:25Oos Kesbeke doet een onthulling over zijn naam: ‘Ik heet eigenlijk…’