TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ewout Genemans gaat in deze aflevering van Bureau Arnhem onder meer mee met agenten Sjors en Stefan. Ze krijgen een melding van een gewapende overval op een winkel. De overvallers zijn op de vlucht geslagen en de politiemannen moeten ze proberen te arresteren.
Genemans stapt ook in de politiewagen met agenten Marloes en Robin. Ze rijden naar een woonwijk waar geluidsoverlast is. Het lawaai komt van kleine hondjes die de hele dag blaffen. Omdat niets anders hielp, besloot een wanhopige buurtbewoner de politie te bellen.
’s Avonds krijgt het politieduo Cees en Joyce de opdracht om naar een wijk te rijden waar een dreigende situatie is ontstaan. Een agressieve man is met een stalen buis in de weer. Aan de agenten de taak om de rust te laten weerkeren.
Partnerbijdrage
Kijkers genieten van enorme plottwist in Vals Spel: 'Geweldig'
10:57Ruben Nicolai legt het nog een keer uit: 'Zo werkt Pandora'
10:29Familie Bakhcha uit Een Huis Vol gaat op reis: 'Eindelijk uit Nederland'
09:45Dit programma vervangt Een Huis Vol op NPO1
09:33Terugkijken: Jamai brengt Schindler's List opnieuw tot leven in Maestro