TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als heel Nederland op vrijdagavond eindelijk aan het weekend wil beginnen, gaat Sven Kockelmann eens goed zitten voor een diepe duik in de landspolitiek.
"Ik ben een politiek dier", zei hij onlangs in het AD. "Alles is politiek, de wereld is politiek." De vrijdagavond vindt hij daarom geen ongelukkig moment voor Café Kockelmann, waarin de presentator samen met sidekick Thomas van Groningen voortborduurt op zijn politieke vrijdagen van Op1.
"We bleken belangstelling te hebben voor dit programma. We zitten nu op hetzelfde tijdstip, in een politiek turbulente tijd. Daarom vind ik het ook belangrijk om dit programma te maken." Kockelmann is niet bang dat er in politiek Den Haag te weinig gebeurt om een wekelijkse talkshow te vullen. Eerder komt hij tijd tekort.
Café Kockelmann is iedere vrijdag om 22:20 uur te zien op NPO 2.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Slecht nieuws voor fans: comeback Ook Dat Nog! blijft beperkt tot één seizoen
09:22Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:48Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval