TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als heel Nederland op vrijdagavond eindelijk aan het weekend wil beginnen, gaat Sven Kockelmann eens goed zitten voor een diepe duik in de landspolitiek.
"Ik ben een politiek dier", zei hij onlangs in het AD. "Alles is politiek, de wereld is politiek." De vrijdagavond vindt hij daarom geen ongelukkig moment voor Café Kockelmann, waarin de presentator samen met sidekick Thomas van Groningen voortborduurt op zijn politieke vrijdagen van Op1.
"We bleken belangstelling te hebben voor dit programma. We zitten nu op hetzelfde tijdstip, in een politiek turbulente tijd. Daarom vind ik het ook belangrijk om dit programma te maken." Kockelmann is niet bang dat er in politiek Den Haag te weinig gebeurt om een wekelijkse talkshow te vullen. Eerder komt hij tijd tekort.
Café Kockelmann is iedere vrijdag om 22:20 uur te zien op NPO 2.
Video: Gerard Joling licht tipje van de sluier op over opnames Casa di Beau
10:22De opnames van Love Island VIPS lijken begonnen: deze speculaties doen de ronde
10:00Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’
09:22Alles wat we weten over het vierde seizoen van Dag & Nacht