TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gasten met onverwachte raakvlakken zijn het geheim van ieder goed praatprogramma. In Casa di Beau ontvangt Beau van Erven Dorens vanavond Saskia Noort en Thomas Dekker. Een schrijfster en een ex-profwielrenner hebben op het eerste oog weinig gemeen.
Noort is al twintig jaar succesvol als auteur van thrillers als Terug naar de kust en De eetclub, meerdere van haar boeken zijn verfilmd. Ook Dekker is een schrijver: hij bracht een aantal bestsellers uit over zijn wielerleven, dat pieken en dalen kende.
Beau heeft op zijn beurt ervaring als schrijver én als sporter. In zijn column in het AD omschreef hij wielrennen als iets meditatiefs: “De wind in je haren en het leven dat aan je voorbij glijdt.” Grote kans dat de tijd vliegt in zijn Toscaanse villa.
Casa di Beau is iedere donderdag om 20:30 uur te zien op RTL4.
Vanavond op TV: After the flood, Flikken Gent, Verliefd op Ibiza
12:23Video: Monique Hansler opent haar Boutique Tammies
12:18Video: B&B Vol Liefde-Jean-Paul brengt zomerhit uit met De Havenzangers
11:43B&B Vol Liefde-Ingrid weigerde opdracht tijdens special: 'Nee, dat ga ik lekker niet doen'
11:07Stemmen van Beste Zangers 2026 komen voor het eerst samen in nieuwe leader