TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gasten met onverwachte raakvlakken zijn het geheim van ieder goed praatprogramma. In Casa di Beau ontvangt Beau van Erven Dorens vanavond Saskia Noort en Thomas Dekker. Een schrijfster en een ex-profwielrenner hebben op het eerste oog weinig gemeen.
Noort is al twintig jaar succesvol als auteur van thrillers als Terug naar de kust en De eetclub, meerdere van haar boeken zijn verfilmd. Ook Dekker is een schrijver: hij bracht een aantal bestsellers uit over zijn wielerleven, dat pieken en dalen kende.
Beau heeft op zijn beurt ervaring als schrijver én als sporter. In zijn column in het AD omschreef hij wielrennen als iets meditatiefs: “De wind in je haren en het leven dat aan je voorbij glijdt.” Grote kans dat de tijd vliegt in zijn Toscaanse villa.
Casa di Beau is iedere donderdag om 20:30 uur te zien op RTL4.
Partnerbijdrage
Het Engelse voetbalseizoen begint direct met een topaffiche. Arsenal en Manchester City strijden vandaag om de FA Community Shield. Mis deze spannende seizoensopener niet en kijk live mee op Viaplay.
Bondgenoten-stelletje Diederik en Anouk bevestigen relatie: ‘Connectie te sterk om te negeren’
09:17Talpa weerspreekt claims moeder Bondgenoten-winnares Dominique over verplichte positiviteit
09:02Noa Vahle fileert conservatieve uitspraken Donny Roelvink: 'Heel zorgwekkend'
08:53De TV van gisteren: Klinkende kijkcijfers voor winst Jorinde van Klinken op EK atletiek
06:47Vanavond op TV: Harrie Jekkers: In mijn liedjes kan ik wonen, Oh, wat een jaar!, The Dictator