TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Gasten met onverwachte raakvlakken zijn het geheim van ieder goed praatprogramma. In Casa di Beau ontvangt Beau van Erven Dorens vanavond Saskia Noort en Thomas Dekker. Een schrijfster en een ex-profwielrenner hebben op het eerste oog weinig gemeen.
Noort is al twintig jaar succesvol als auteur van thrillers als Terug naar de kust en De eetclub, meerdere van haar boeken zijn verfilmd. Ook Dekker is een schrijver: hij bracht een aantal bestsellers uit over zijn wielerleven, dat pieken en dalen kende.
Beau heeft op zijn beurt ervaring als schrijver én als sporter. In zijn column in het AD omschreef hij wielrennen als iets meditatiefs: “De wind in je haren en het leven dat aan je voorbij glijdt.” Grote kans dat de tijd vliegt in zijn Toscaanse villa.
Casa di Beau is iedere donderdag om 20:30 uur te zien op RTL4.
Nieuwe serie Rust en Vreugd met Annet Malherbe is vanaf dan te zien
13:28Dit programma vervangt We Zijn Er Bijna! op NPO1
12:47Zo eert Tijd voor MAX Joke Bruijs
12:10Johan Derksen: 'Koninklijke familie, stop met dat lullige gezwaai'
10:39Deze ster vormt een presentatieduo met Jan Smit tijdens het Gouden Televizier-Ring Gala 2025