TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De zomer van 2023 stond voor Beau van Erven Dorens volledig in het teken van uitstapjes, Italiaanse lekkernijen en openhartige gesprekken. In deze herhaling van Casa di Beau ontvangt de presentator journalist Kees van der Spek en zangeres Ellen ten Damme in zijn villa in Toscane.
Wanneer de gasten hun kamer vol dierbare herinneringen aantreffen, komen de verhalen over hun tienerjaren, liefdesperikelen en carrière direct naar boven. “De tranen springen me in de ogen”, zegt Ten Damme bij het zien van haar jeugdfoto’s.
Ook Van der Spek laat zich van zijn gevoelige kant zien als hij vertelt over zijn samenwerking met Peter R. de Vries. “Hij was een soort wandelende encyclopedie en ik was meer de creatieveling. Dat vulde elkaar heel goed aan.”
Deze herhaling van Casa di Beau zie je op zondag 14 juli vanaf 20:00 uur op RTL4. (HH)
Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside
07:40De TV van gisteren: Meer dan miljoen kijkers voor seizoensslot Kopen Zonder Kijken