TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De zomer van 2023 stond voor Beau van Erven Dorens volledig in het teken van uitstapjes, Italiaanse lekkernijen en openhartige gesprekken. In deze herhaling van Casa di Beau ontvangt de presentator journalist Kees van der Spek en zangeres Ellen ten Damme in zijn villa in Toscane.
Wanneer de gasten hun kamer vol dierbare herinneringen aantreffen, komen de verhalen over hun tienerjaren, liefdesperikelen en carrière direct naar boven. “De tranen springen me in de ogen”, zegt Ten Damme bij het zien van haar jeugdfoto’s.
Ook Van der Spek laat zich van zijn gevoelige kant zien als hij vertelt over zijn samenwerking met Peter R. de Vries. “Hij was een soort wandelende encyclopedie en ik was meer de creatieveling. Dat vulde elkaar heel goed aan.”
Deze herhaling van Casa di Beau zie je op zondag 14 juli vanaf 20:00 uur op RTL4. (HH)
Partnerbijdrage
The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning
06:47Vanavond op TV: De grannies van Amsterdam, Mr. Frank Visser doet uitspraak, The Mummy