TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De zomer van 2023 stond voor Beau van Erven Dorens volledig in het teken van uitstapjes, Italiaanse lekkernijen en openhartige gesprekken. In deze herhaling van Casa di Beau ontvangt de presentator journalist Kees van der Spek en zangeres Ellen ten Damme in zijn villa in Toscane.
Wanneer de gasten hun kamer vol dierbare herinneringen aantreffen, komen de verhalen over hun tienerjaren, liefdesperikelen en carrière direct naar boven. “De tranen springen me in de ogen”, zegt Ten Damme bij het zien van haar jeugdfoto’s.
Ook Van der Spek laat zich van zijn gevoelige kant zien als hij vertelt over zijn samenwerking met Peter R. de Vries. “Hij was een soort wandelende encyclopedie en ik was meer de creatieveling. Dat vulde elkaar heel goed aan.”
Deze herhaling van Casa di Beau zie je op zondag 14 juli vanaf 20:00 uur op RTL4. (HH)
Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'