TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Er zit muziek in deze aflevering van Casa di Beau. Zangeres Davina Michelle en radio-dj en drummer Edwin Evers zijn ditmaal de gasten van Beau van Erven Dorens in zijn Toscaanse villa. Ze delen een grote liefde voor muziek en treden geregeld op dezelfde festivals op.
Bekend zijn is nog vrij nieuw voor Michelle, die in 2018 doorbrak bij het grote publiek met haar deelname aan Beste zangers. Evers is al sinds de jaren 90 een begrip in radioland en kent alle ins en outs van roem als geen ander.
Zelfs dit format is gesneden koek voor hem: hij was in 2004 te gast in Villa Felderhof, het interviewprogramma van Rik Felderhof waar Casa di Beau losjes op gebaseerd is. Destijds bracht de diskjockey een aantal zonnige dagen door met actrice Carry Tefsen.
Casa di Beau is iedere donderdag om 20:30 uur te zien op RTL4.
Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is
09:07De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar