TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Er zit muziek in deze aflevering van Casa di Beau. Zangeres Davina Michelle en radio-dj en drummer Edwin Evers zijn ditmaal de gasten van Beau van Erven Dorens in zijn Toscaanse villa. Ze delen een grote liefde voor muziek en treden geregeld op dezelfde festivals op.
Bekend zijn is nog vrij nieuw voor Michelle, die in 2018 doorbrak bij het grote publiek met haar deelname aan Beste zangers. Evers is al sinds de jaren 90 een begrip in radioland en kent alle ins en outs van roem als geen ander.
Zelfs dit format is gesneden koek voor hem: hij was in 2004 te gast in Villa Felderhof, het interviewprogramma van Rik Felderhof waar Casa di Beau losjes op gebaseerd is. Destijds bracht de diskjockey een aantal zonnige dagen door met actrice Carry Tefsen.
Casa di Beau is iedere donderdag om 20:30 uur te zien op RTL4.
Bijzonder: Martijn Krabbé krijgt bloemenkunstwerken van eigen hoofd
10:00Tim Hofman nog niet klaar met Over Mijn Lijk: 'Het is onderdeel van mijn bestaan geworden'
10:00Leontien van Moorsel blikt vooruit op The Bicycle Race: 'Ik ben duizend doden gestorven'
09:43De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak