TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Beau van Erven Dorens heeft deze week kamers gereserveerd in Casa di Beau voor regisseuse en presentatrice Linda Hakeboom en zanger André Hazes. Een verrassend duo dat hoe dan ook één ding gemeen heeft: ze hebben geen moeite om zichzelf bloot te geven voor de camera.
Zowel Hakeboom als Hazes brachten documentaires uit over hun leven waarin ze de harde realiteit van hun situatie niet schuwden. Zo sprak Hazes eerder dit jaar in de Videoland-serie Crossroads voor de eerste keer open en eerlijk over zijn verslavingsproblematiek.
Linda legde haar borstkankerbehandeling en revalidatieproces vast in de ingrijpende documentairereeks Linda's Kankerverhaal. De kijkers beloonden haar in 2021 voor dit project met de Televizier-Ster Online-videoserie.
Casa di Beau is iedere donderdag om 20:30 uur te zien op RTL4. Terugkijken kan via Videoland.
Jasper Demollin vertrekt bij De FOMO Show
10:13Nieuwe look voor papa Pim van Een Huis Vol Emigreert-familie Verleg
10:00Jaap Jongbloed is ondanks stoppen Het Mooiste Meisje nog niet klaar met tv: 'Dit is geen afscheidsinterview'
09:45Özcan Akyol eerste gast van Griet Op de Beeck in Zomergasten
08:44Concert at Sea-concert van Suzan en Freek binnenkort op NPO1 te zien