TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Martien en Erica zijn in deze aflevering van Chateau Meiland opnieuw op Frans grondgebied. In dit land maakt de familie Meiland namelijk alles klaar voor de overdracht aan de nieuwe kasteeleigenaren.
Het chateau en het landgoed eromheen worden flink onder handen genomen. Bij de aankomst van de gelukkige kopers geven de trotse Martien en Erica een uitgebreide rondleiding. Als met een paar krabbels voor de notaris dan echt het Franse avontuur wordt beëindigd, vertrekken Martien en Erica naar Nederland. Ondanks alle voornemens om het in hun nieuwe huis nu eens echt rustig aan te doen, slaan ze de volgende dag meteen weer aan het klussen.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days