TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Meilandjes blijven druk met huizen in Chateau Meiland. De afgelopen afleveringen stonden in het teken van de verhuizing van Erica en Martien naar een nieuwe villa in Noordwijkerhout. Voor de verandering deden ze een beroep op professionele verhuizers om stressvrij over te huizen, maar eenmaal in hun nieuwe stulpje dienen zich vanzelf problemen aan: de huisraad die het stel kocht voor hun vorige woning blijkt toch een maatje te groot voor dit pand.
Veel tijd om te schuiven met meubilair is er niet, want de familie krijgt heuglijk nieuws uit Frankrijk. Na ruim twee jaar is er een koper gevonden voor chateau Marillaux, het kasteel waar hun televisieavontuur begon. De hele familie wil mee om de koop te vieren, maar Martien is zijn paspoort kwijt.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?