TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ook in deze aflevering van Chateau Meiland staat er weer een verhuizing op stapel. Vorige week vierde de familie dat oudste dochter Montana haar allereerste koopwoning had bemachtigd. Dit wakkerde kennelijk de verhuiskriebels aan bij haar zus, want deze week kondigen Maxime en Leroy aan dat ze een miljoenenvilla op de kop hebben getikt.
Het optrekje kost ruim 2,3 miljoen euro en is van alle gemakken voorzien, maar van rustig verhuizen is geen sprake. Maxime en haar gezin moeten binnen een week al over zijn. Dat levert de nodige hectiek en stress op, ook omdat Maximes werkzaamheden in pension Code Rosé ook gewoon doorgaan. Leroy biedt aan de verhuizing voor te bereiden terwijl Maxime haar ouders bijstaat met de renovatie van het gastenverblijf.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers
10:29André van Duin blijkt heel populair te zijn in het nieuwe digitale archief De Schatkamer
08:36De TV van gisteren: kijkers onder de indruk van heftige verhalen én Richard Groenendijk in Herinneringen voor het Leven
06:47Vanavond op TV: Goede tijden, slechte tijden, Daylight, Star Trek IV: The Voyage Home
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
