TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ook in deze aflevering van Chateau Meiland staat er weer een verhuizing op stapel. Vorige week vierde de familie dat oudste dochter Montana haar allereerste koopwoning had bemachtigd. Dit wakkerde kennelijk de verhuiskriebels aan bij haar zus, want deze week kondigen Maxime en Leroy aan dat ze een miljoenenvilla op de kop hebben getikt.
Het optrekje kost ruim 2,3 miljoen euro en is van alle gemakken voorzien, maar van rustig verhuizen is geen sprake. Maxime en haar gezin moeten binnen een week al over zijn. Dat levert de nodige hectiek en stress op, ook omdat Maximes werkzaamheden in pension Code Rosé ook gewoon doorgaan. Leroy biedt aan de verhuizing voor te bereiden terwijl Maxime haar ouders bijstaat met de renovatie van het gastenverblijf.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man