TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ook in deze aflevering van Chateau Meiland staat er weer een verhuizing op stapel. Vorige week vierde de familie dat oudste dochter Montana haar allereerste koopwoning had bemachtigd. Dit wakkerde kennelijk de verhuiskriebels aan bij haar zus, want deze week kondigen Maxime en Leroy aan dat ze een miljoenenvilla op de kop hebben getikt.
Het optrekje kost ruim 2,3 miljoen euro en is van alle gemakken voorzien, maar van rustig verhuizen is geen sprake. Maxime en haar gezin moeten binnen een week al over zijn. Dat levert de nodige hectiek en stress op, ook omdat Maximes werkzaamheden in pension Code Rosé ook gewoon doorgaan. Leroy biedt aan de verhuizing voor te bereiden terwijl Maxime haar ouders bijstaat met de renovatie van het gastenverblijf.
Televisie- en radiopresentator Bas Westerweel op 62-jarige leeftijd overleden
16:29Zo kun je dit weekend live én gratis naar Max Verstappen op de Nürburgring kijken
14:57Jack van Gelder ontkracht uitspraak over Hélène Hendriks: 'Totaal niet boos'
14:18Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire