TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ook in deze aflevering van Chateau Meiland staat er weer een verhuizing op stapel. Vorige week vierde de familie dat oudste dochter Montana haar allereerste koopwoning had bemachtigd. Dit wakkerde kennelijk de verhuiskriebels aan bij haar zus, want deze week kondigen Maxime en Leroy aan dat ze een miljoenenvilla op de kop hebben getikt.
Het optrekje kost ruim 2,3 miljoen euro en is van alle gemakken voorzien, maar van rustig verhuizen is geen sprake. Maxime en haar gezin moeten binnen een week al over zijn. Dat levert de nodige hectiek en stress op, ook omdat Maximes werkzaamheden in pension Code Rosé ook gewoon doorgaan. Leroy biedt aan de verhuizing voor te bereiden terwijl Maxime haar ouders bijstaat met de renovatie van het gastenverblijf.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?