TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De familie Meiland is nog altijd in Frankrijk om samen met goede vrienden de verkoop van chateau Marillaux af te ronden. Het reisje naar Frankrijk roept nostalgische gevoelens op bij Martien, Erica en Maxime, die hier in 2019 het succes van hun realityserie Chateau Meiland zagen beginnen. Daarom besluiten ze nog een keer een bezoek te brengen aan hun favoriete brocante, al is het nu wel lastiger om spulletjes mee naar huis te nemen.
Ook hebben ze een emotioneel weerzien met hun voormalig huishoudster Nadège die haar surrogaatfamilie kwijtraakte toen de Meilandjes terugkeerden naar Nederland en verdrietig achterbleef. Er is daarnaast nog meer reden tot feest: de makelaar meldt dat er ook een koper is gevonden voor hun miljoenenvilla in Noordwijk.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)
09:55Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)