TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op oudejaarsavond zagen 1,6 miljoen mensen op NPO 1 hoe Claudia de Breij live haar derde oudejaarsvoorstelling speelde. Eerder die avond keken ruim 1,4 miljoen kijkers naar Guido Weijers op RTL 4.
Stichting Kijkonderzoek, verantwoordelijk voor de dagelijkse kijkcijfers, verrekent een week na uitzending alle kijkers die uitgesteld naar programma's kijken. Daar doet zich een interessant fenomeen voor: Guido's kijkdichtheid groeit naar 1,88 miljoen, maar de conference van Claudia blijkt door 2,27 miljoen mensen te zijn gezien. Volgens de stichting hebben uiteindelijk zelfs een slordige 4 miljoen mensen een deel van haar show gezien.
De Breij laat aan het ANP weten blij en trots te zijn en de champagne alsnog open te willen trekken: "We zien al jaren dat terugkijken bij de oudejaarsconference steeds belangrijker wordt. Voor heel veel mensen is oudejaarsavond feesten en 1 januari (of de dagen erna) lekker uitbrakken met de oudejaarsconference."
Vorig jaar behaalde Claudia's voorganger Peter Pannekoek met zijn conference een week na dato meer dan 4.2 miljoen kijkers met de cijfers van de uitzending, de herhaling, uitgesteld kijken én de mensen die via NPO Start afstemden.
Hélène Hendriks baart opzien met doorschijnend truitje in De Oranjewinter: internet gaat los
10:59Welk programma vervangt Expeditie Robinson op RTL 4?
07:47MolTalk is het komende seizoen vóór Wie is de Mol? te zien
07:37Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Project Dans
07:37De TV van gisteren: Kijkers van De Hanslers zijn helemaal klaar met het gedrag van Monique