TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op oudejaarsavond zagen 1,6 miljoen mensen op NPO 1 hoe Claudia de Breij live haar derde oudejaarsvoorstelling speelde. Eerder die avond keken ruim 1,4 miljoen kijkers naar Guido Weijers op RTL 4.
Stichting Kijkonderzoek, verantwoordelijk voor de dagelijkse kijkcijfers, verrekent een week na uitzending alle kijkers die uitgesteld naar programma's kijken. Daar doet zich een interessant fenomeen voor: Guido's kijkdichtheid groeit naar 1,88 miljoen, maar de conference van Claudia blijkt door 2,27 miljoen mensen te zijn gezien. Volgens de stichting hebben uiteindelijk zelfs een slordige 4 miljoen mensen een deel van haar show gezien.
De Breij laat aan het ANP weten blij en trots te zijn en de champagne alsnog open te willen trekken: "We zien al jaren dat terugkijken bij de oudejaarsconference steeds belangrijker wordt. Voor heel veel mensen is oudejaarsavond feesten en 1 januari (of de dagen erna) lekker uitbrakken met de oudejaarsconference."
Vorig jaar behaalde Claudia's voorganger Peter Pannekoek met zijn conference een week na dato meer dan 4.2 miljoen kijkers met de cijfers van de uitzending, de herhaling, uitgesteld kijken én de mensen die via NPO Start afstemden.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Zomergasten, Bestemming X, Paul Blart: Mall Cop 2
10:00Pieter Derks over het nieuwe realityspel Wolven: 'Een echte mindf*ck'
10:00Beste Zangers-deelnemer Yves Berendse onthult of hij openstaat voor een eigen realityserie
09:10Yvon Jaspers ziet Boer zoekt vrouw-stel Gerben en Vivian trouwen: 'Geweldig mooi lief bruidspaar'
09:05Urk!-ster Mathilde verbreekt relatie met vriend Davy: ‘Zo snel mogelijk achter me laten’