TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op oudejaarsavond zagen 1,6 miljoen mensen op NPO 1 hoe Claudia de Breij live haar derde oudejaarsvoorstelling speelde. Eerder die avond keken ruim 1,4 miljoen kijkers naar Guido Weijers op RTL 4.
Stichting Kijkonderzoek, verantwoordelijk voor de dagelijkse kijkcijfers, verrekent een week na uitzending alle kijkers die uitgesteld naar programma's kijken. Daar doet zich een interessant fenomeen voor: Guido's kijkdichtheid groeit naar 1,88 miljoen, maar de conference van Claudia blijkt door 2,27 miljoen mensen te zijn gezien. Volgens de stichting hebben uiteindelijk zelfs een slordige 4 miljoen mensen een deel van haar show gezien.
De Breij laat aan het ANP weten blij en trots te zijn en de champagne alsnog open te willen trekken: "We zien al jaren dat terugkijken bij de oudejaarsconference steeds belangrijker wordt. Voor heel veel mensen is oudejaarsavond feesten en 1 januari (of de dagen erna) lekker uitbrakken met de oudejaarsconference."
Vorig jaar behaalde Claudia's voorganger Peter Pannekoek met zijn conference een week na dato meer dan 4.2 miljoen kijkers met de cijfers van de uitzending, de herhaling, uitgesteld kijken én de mensen die via NPO Start afstemden.
Partnerbijdrage
Het Engelse voetbalseizoen begint direct met een topaffiche. Arsenal en Manchester City strijden vandaag om de FA Community Shield. Mis deze spannende seizoensopener niet en kijk live mee op Viaplay.
Mercedes dropt bom over andere man, Salar reageert: 'Toen ik nog in de loods zat…'
09:03De TV van gisteren: Kijkers zien vier medailles voor Nederland op EK Atletiek
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Los het op!, Dinner for Schmucks
09:29Hugo Kennis en Caroline Tensen worstelen met gewicht tijdens opnames Thuis aan tafel
09:25Bondgenoten-stelletje Diederik en Anouk bevestigen relatie: ‘Connectie te sterk om te negeren’