TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op oudejaarsavond zagen 1,6 miljoen mensen op NPO 1 hoe Claudia de Breij live haar derde oudejaarsvoorstelling speelde. Eerder die avond keken ruim 1,4 miljoen kijkers naar Guido Weijers op RTL 4.
Stichting Kijkonderzoek, verantwoordelijk voor de dagelijkse kijkcijfers, verrekent een week na uitzending alle kijkers die uitgesteld naar programma's kijken. Daar doet zich een interessant fenomeen voor: Guido's kijkdichtheid groeit naar 1,88 miljoen, maar de conference van Claudia blijkt door 2,27 miljoen mensen te zijn gezien. Volgens de stichting hebben uiteindelijk zelfs een slordige 4 miljoen mensen een deel van haar show gezien.
De Breij laat aan het ANP weten blij en trots te zijn en de champagne alsnog open te willen trekken: "We zien al jaren dat terugkijken bij de oudejaarsconference steeds belangrijker wordt. Voor heel veel mensen is oudejaarsavond feesten en 1 januari (of de dagen erna) lekker uitbrakken met de oudejaarsconference."
Vorig jaar behaalde Claudia's voorganger Peter Pannekoek met zijn conference een week na dato meer dan 4.2 miljoen kijkers met de cijfers van de uitzending, de herhaling, uitgesteld kijken én de mensen die via NPO Start afstemden.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij