TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Meir Eshel maakt in 1987 zijn debuut in de kunstwereld. De in Israël geboren twintiger was toen pas korte tijd in Parijs, waar hij via een oom enkele lokale kunstenaars had ontmoet. Geïnspireerd geraakt vond Eshel zichzelf opnieuw uit als Absalon; in korte tijd werd hij internationaal bekend.
Zijn beelden en video’s waren te zien Parijs, Londen en Venetië. Zijn succes was echter van korte duur: op 28-jarige leeftijd overleed hij aan de gevolgen van aids. In de documentaire De zeven jaar van kunstenaar Absalon laten regisseurs David Ofek en Amit Azaz zien hoe de jongere broer van Absalon 25 jaar na diens dood het laatste kunstwerk uit de collectie moet verkopen. Naast het oeuvre van Absalon komt ook zijn korte maar opmerkelijke levensloop aan bod.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw
07:44De TV van gisteren: Bijna 4 miljoen kijkers zien gouden race Jutta Leerdam