TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Twee duo’s, bestaand uit bekende Nederlanders, proberen zo snel mogelijk te ontsnappen uit een speciaal ingerichte escaperoom. Deze keer zijn het muzikale tegenpolen die de strijd met elkaar aangaan: operazangeressen Francis van Broekhuizen en Laetitia Gerards moeten eerder te zien ontsnappen uit het nonnenklooster dan vertolkers van het levenslied Corry Konings en Roy Donders.
Konings scoorde hits als ‘Mooi was die tijd’ en ‘Huilen is voor jou te laat’, Donders moet het hebben van zijn nummers ‘Liefde kent geen grenzen’ en ‘Vakantievlam’. Bij hun ontsnappingspoging zullen de duo’s worden tegengewerkt door de ronddwalende geest van Zuster Ursula. Zij heeft geen zin in pottenkijkers in haar klooster en zal de kandidaten de stuipen op het lijf jagen.
Deze herhaling van Code van Coppens zie je op zondag 4 augustus vanaf 20:30 uur op SBS6. (HH)
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers vellen eerste oordeel over nieuwe bewoners
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De dag dat ..., Legally Blonde 2: Red, White & Blonde
19:39Samson-klassieker krijgt WK make-over: Marie Verhulst blaast 'Wij willen voetballen' nieuw leven in
19:07Coen Swijnenberg scoort rol in Gooische Vrouwen en neemt zijn teckels mee naar de set
15:57Een ode aan Wim T. Schippers met ingelaste uitzending