TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Twee duo’s, bestaand uit bekende Nederlanders, proberen zo snel mogelijk te ontsnappen uit een speciaal ingerichte escaperoom. Deze keer zijn het muzikale tegenpolen die de strijd met elkaar aangaan: operazangeressen Francis van Broekhuizen en Laetitia Gerards moeten eerder te zien ontsnappen uit het nonnenklooster dan vertolkers van het levenslied Corry Konings en Roy Donders.
Konings scoorde hits als ‘Mooi was die tijd’ en ‘Huilen is voor jou te laat’, Donders moet het hebben van zijn nummers ‘Liefde kent geen grenzen’ en ‘Vakantievlam’. Bij hun ontsnappingspoging zullen de duo’s worden tegengewerkt door de ronddwalende geest van Zuster Ursula. Zij heeft geen zin in pottenkijkers in haar klooster en zal de kandidaten de stuipen op het lijf jagen.
Deze herhaling van Code van Coppens zie je op zondag 4 augustus vanaf 20:30 uur op SBS6. (HH)
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven