TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze escaperoom van Code van Coppens maken de twee concurrerende teams kennis met een leven als crimineel. Caberetier en acteur Leo Alkemade zit vastgeketend aan presentator Dennis Weening, zijn teamgenoot. Presentatoren Klaas van der Eerden en Fien Vermeulen zitten in hetzelfde schuitje.
Wanneer de vier weten te ontsnappen komen ze terecht in een bank. De partners in crime hebben slechts één doel: een waardevolle diamanten ring stelen. Makkelijk zal dit niet zijn. De ring ligt namelijk in een zwaarbeveiligde kluis. Onderweg naar de kluis staan de teams allerlei lastige proeven, tests en puzzels te wachten. Welk team weet het criminele bestaan spectaculair te eindigen en wie moeten met lege handen weer op de vlucht slaan?
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside