TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Met de jonge ondernemer Lex Hoefsloot sluit College Tour het seizoen af. In 2016 startte Hoefsloot samen met vier oud-studenten van de TU Eindhoven het bedrijf Lightyear. Inmiddels is het een miljoenenbedrijf.
Lightyear ontwikkelt elektrische auto's met zonnepanelen. Doel is elektrische auto's laten rijden zonder het gebruik van laadpalen en het liefst internationaal. Als studenten reden de oprichters al dwars door Australië in een zelfgebouwde zonnewagen. Het team won in totaal vier keer de Solar Challenge.
Als kind had Lex Hoefsloot al de wens iets aan klimaatverandering te doen. Lex Hoefsloot, nu 31 jaar, noemt zichzelf eerder een pionier dan ondernemer. Als de missie met zonne-auto's gelukt is, zegt hij op zoek te willen naar een ander wereldprobleem.
Soy Kroon bezoekt festivals voor tv-special De Opening: 'Liefde voor cultuur'
08:04Johan Derksen moest hond Cuby laten inslapen: 'Hij was op'
07:40Dyantha Brooks verlengt SBS-contact met drie jaar: 'Enorm blij met het vertrouwen'
07:26Johnny de Mol zwaait af bij De oranjezomer: 'Hélène was er altijd als ik er doorheen zat'
07:21Dit zijn de winnaars van Het blok 2025: 'Spannend!'