TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met de jonge ondernemer Lex Hoefsloot sluit College Tour het seizoen af. In 2016 startte Hoefsloot samen met vier oud-studenten van de TU Eindhoven het bedrijf Lightyear. Inmiddels is het een miljoenenbedrijf.
Lightyear ontwikkelt elektrische auto's met zonnepanelen. Doel is elektrische auto's laten rijden zonder het gebruik van laadpalen en het liefst internationaal. Als studenten reden de oprichters al dwars door Australië in een zelfgebouwde zonnewagen. Het team won in totaal vier keer de Solar Challenge.
Als kind had Lex Hoefsloot al de wens iets aan klimaatverandering te doen. Lex Hoefsloot, nu 31 jaar, noemt zichzelf eerder een pionier dan ondernemer. Als de missie met zonne-auto's gelukt is, zegt hij op zoek te willen naar een ander wereldprobleem.
Alles over de reboot van de legendarische jongerenserie Fort Alpha
13:22Johnny de Mol ontvangt deze gasten dinsdagavond in De Oranjezomer
11:52Wanneer begint het nieuwe seizoen van Code van Coppens?
11:23Anouk uit De Bondgenoten wil alleen nog Diederik en dist vriendje Max
10:55Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Undercover in Nederland begint