TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met de jonge ondernemer Lex Hoefsloot sluit College Tour het seizoen af. In 2016 startte Hoefsloot samen met vier oud-studenten van de TU Eindhoven het bedrijf Lightyear. Inmiddels is het een miljoenenbedrijf.
Lightyear ontwikkelt elektrische auto's met zonnepanelen. Doel is elektrische auto's laten rijden zonder het gebruik van laadpalen en het liefst internationaal. Als studenten reden de oprichters al dwars door Australië in een zelfgebouwde zonnewagen. Het team won in totaal vier keer de Solar Challenge.
Als kind had Lex Hoefsloot al de wens iets aan klimaatverandering te doen. Lex Hoefsloot, nu 31 jaar, noemt zichzelf eerder een pionier dan ondernemer. Als de missie met zonne-auto's gelukt is, zegt hij op zoek te willen naar een ander wereldprobleem.
Partnerbijdrage
Huh? Er lijkt een deelnemer plots te zijn vertrokken uit De Bondgenoten
10:20Het tweede seizoen van Andy & Melisa is binnenkort al te streamen: dit is de startdatum
08:14De TV van gisteren: Kijkers krijgen nu al de rillingen van ademcoach David in B&B Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: Lowlands, Het blok Australië, A Good Day to Die Hard
18:00Bankzitters gaan overleven in het wild in hun eerste Videoland-serie