TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Met de jonge ondernemer Lex Hoefsloot sluit College Tour het seizoen af. In 2016 startte Hoefsloot samen met vier oud-studenten van de TU Eindhoven het bedrijf Lightyear. Inmiddels is het een miljoenenbedrijf.
Lightyear ontwikkelt elektrische auto's met zonnepanelen. Doel is elektrische auto's laten rijden zonder het gebruik van laadpalen en het liefst internationaal. Als studenten reden de oprichters al dwars door Australië in een zelfgebouwde zonnewagen. Het team won in totaal vier keer de Solar Challenge.
Als kind had Lex Hoefsloot al de wens iets aan klimaatverandering te doen. Lex Hoefsloot, nu 31 jaar, noemt zichzelf eerder een pionier dan ondernemer. Als de missie met zonne-auto's gelukt is, zegt hij op zoek te willen naar een ander wereldprobleem.
Video: Maik de Boer liep hersenschudding op bij Het Zwaard van Damocles
14:11Yves Berendse geconfronteerd met mogelijke deelname aan The Masked Singer: 'Ik weet waar je naartoe wil...'
13:27Fadi heeft spijt na gedwongen vertrek uit De Bondgenoten
11:08De Oranjewinter is terug op tv: dit zijn Hélène's eerste gasten
10:39Terugkijken: Jamai imponeert Maestro-kijkers opnieuw