TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Zestien jaar oud was Esther Ouwehand toen ze een reportage over veetransport zag. Die hakte er bij haar zo in dat ze sindsdien geen vlees, vis of andere dierlijke producten eet. Haar idealen brachten haar ver, tot in de Tweede Kamer zelfs, namens de Partij voor de Dieren. Lang was ze de nummer 2 achter Marianne Thieme.
Even leek het erop dat ze de komende verkiezingen voor de tweede keer lijsttrekker zou worden van haar partij, maar dat is daags voor deze uitzendingen nog niet duidelijk. Het Partijbestuur van de Partij voor de Dieren gaf namelijk onlangs aan niet door te willen met deze politica, vanwege 'signalen en informatie' over mogelijk 'intregriteitsschendingen'.Toch lijkt er hoop voor de politica: woensdag - vlak voor de opnames van deze aflevering - stapte het bestuur op.
Politiek en dierenleed zijn niet het enige interessegebied van de politicus. Ze staat ook bekend als groot liefhebber van rockmuziek, een onderwerp waar ze ook graag over praat. Twan Huys ontvangt haar voor College Tour in de Haagse concertzaal Paard en ondervraagt haar, samen met een groep studenten.
College Tour is sinds 10 september elke zondag om 20:20 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO2. De aflevering met Esther Ouwehand volgt op 17 september.
Partnerbijdrage
Komende week in GTST: Bonafide breuken en het gekmakend geklop
08:31De TV van gisteren: Marcella lijkt nu al helemaal klaar met Bjorn in Married at First Sight
06:47Vanavond op TV: De kist, Million dollar desert, Lethal Weapon
21:32Netflix deelt startdatum en eerste beelden van realityserie Yolanthe Cabau
14:45Kopen zonder Kijken België met Nederlandse interieur-expert te zien bij Videoland