TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zestien jaar oud was Esther Ouwehand toen ze een reportage over veetransport zag. Die hakte er bij haar zo in dat ze sindsdien geen vlees, vis of andere dierlijke producten eet. Haar idealen brachten haar ver, tot in de Tweede Kamer zelfs, namens de Partij voor de Dieren. Lang was ze de nummer 2 achter Marianne Thieme.
Even leek het erop dat ze de komende verkiezingen voor de tweede keer lijsttrekker zou worden van haar partij, maar dat is daags voor deze uitzendingen nog niet duidelijk. Het Partijbestuur van de Partij voor de Dieren gaf namelijk onlangs aan niet door te willen met deze politica, vanwege 'signalen en informatie' over mogelijk 'intregriteitsschendingen'.Toch lijkt er hoop voor de politica: woensdag - vlak voor de opnames van deze aflevering - stapte het bestuur op.
Politiek en dierenleed zijn niet het enige interessegebied van de politicus. Ze staat ook bekend als groot liefhebber van rockmuziek, een onderwerp waar ze ook graag over praat. Twan Huys ontvangt haar voor College Tour in de Haagse concertzaal Paard en ondervraagt haar, samen met een groep studenten.
College Tour is sinds 10 september elke zondag om 20:20 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO2. De aflevering met Esther Ouwehand volgt op 17 september.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los