TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het blijkt te gaan om twee oude bekenden...
Lees ook: Jeangu Macrooy deelt de punten uit
Aangezien het Eurovisie Songfestival vorig jaar in Nederland was én Jan Smit het podium op mocht als presentator, werd zijn taak als commentator naast Cornald Maas overgenomen door Sander Lantinga. De radiodj maakte echter een tijd terug al bekend dat dit een eenmalig uitstapje was, maar betekent dit dan ook automatisch dat Jan Smit hem weer opvolgt?
Ja, zo blijkt vandaag. Het officiële Twitter-account van het Nederlandse Songfestival schrijft namelijk zojuist op Twitter: "Yes, Jan Smit en Cornald Maas zijn weer herenigd voor het Eurovisie Songfestival. Zij voorzien alle liveshows van het festijn als vanouds van Nederlands commentaar. Dinsdag, donderdag en zaterdag vanaf 21:00 uur bij AVROTROS op NPO1."
Yes! @JanSmit & @cornaldm zijn weer herenigd voor het #EurovisieSongfestival! Ze voorzien alle liveshows van #eurovision als vanouds van Nederlands commentaar. Dinsdag, donderdag en zaterdag vanaf 21.00 uur bij @AVROTROS op NPO 1. #esc2022 #songfestival pic.twitter.com/O6hmMHiQpE — Songfestival (@songfestival) May 6, 2022
vindt plaats op dinsdag 10, donderdag 12 en zaterdag 14 mei. Wil je nu niets missen van dit festijn? Volg dan onze pagina vol updates.
Makelaar Leslie in Million Dollar Listing Nederland: 'Lege glazen is armoe'
10:40De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
10:00Wat kijkt MAFS-seksuoloog Eveline Stallaart op televisie?
09:43De eerste beelden van Ex on the Beach: Double Dutch 2026 zijn verschenen
09:02Dit programma vervangt Weet Ik Veel op RTL 4