TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het blijkt te gaan om twee oude bekenden...
Lees ook: Jeangu Macrooy deelt de punten uit
Aangezien het Eurovisie Songfestival vorig jaar in Nederland was én Jan Smit het podium op mocht als presentator, werd zijn taak als commentator naast Cornald Maas overgenomen door Sander Lantinga. De radiodj maakte echter een tijd terug al bekend dat dit een eenmalig uitstapje was, maar betekent dit dan ook automatisch dat Jan Smit hem weer opvolgt?
Ja, zo blijkt vandaag. Het officiële Twitter-account van het Nederlandse Songfestival schrijft namelijk zojuist op Twitter: "Yes, Jan Smit en Cornald Maas zijn weer herenigd voor het Eurovisie Songfestival. Zij voorzien alle liveshows van het festijn als vanouds van Nederlands commentaar. Dinsdag, donderdag en zaterdag vanaf 21:00 uur bij AVROTROS op NPO1."
Yes! @JanSmit & @cornaldm zijn weer herenigd voor het #EurovisieSongfestival! Ze voorzien alle liveshows van #eurovision als vanouds van Nederlands commentaar. Dinsdag, donderdag en zaterdag vanaf 21.00 uur bij @AVROTROS op NPO 1. #esc2022 #songfestival pic.twitter.com/O6hmMHiQpE — Songfestival (@songfestival) May 6, 2022
vindt plaats op dinsdag 10, donderdag 12 en zaterdag 14 mei. Wil je nu niets missen van dit festijn? Volg dan onze pagina vol updates.
Opnames nieuw seizoen Tonnano afgerond, gaat kijkers volgens Achmed Akkabi 'omverblazen'
11:21Jean-Paul uit B&B Vol Liefde werkt aan realityserie, samen met deze oud-kandidate
10:45Urk!-tweeling Gerda en Mathilde geeft update na ziekenhuisopname in Spanje
09:57André en Janny keren op deze datum terug op tv met hun nieuwe programma Beestenboel
09:31De TV van gisteren: pijnlijke plottwist bij Paul in B&B Vol Liefde verbijstert kijkers