TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het blijkt te gaan om twee oude bekenden...
Lees ook: Jeangu Macrooy deelt de punten uit
Aangezien het Eurovisie Songfestival vorig jaar in Nederland was én Jan Smit het podium op mocht als presentator, werd zijn taak als commentator naast Cornald Maas overgenomen door Sander Lantinga. De radiodj maakte echter een tijd terug al bekend dat dit een eenmalig uitstapje was, maar betekent dit dan ook automatisch dat Jan Smit hem weer opvolgt?
Ja, zo blijkt vandaag. Het officiële Twitter-account van het Nederlandse Songfestival schrijft namelijk zojuist op Twitter: "Yes, Jan Smit en Cornald Maas zijn weer herenigd voor het Eurovisie Songfestival. Zij voorzien alle liveshows van het festijn als vanouds van Nederlands commentaar. Dinsdag, donderdag en zaterdag vanaf 21:00 uur bij AVROTROS op NPO1."
Yes! @JanSmit & @cornaldm zijn weer herenigd voor het #EurovisieSongfestival! Ze voorzien alle liveshows van #eurovision als vanouds van Nederlands commentaar. Dinsdag, donderdag en zaterdag vanaf 21.00 uur bij @AVROTROS op NPO 1. #esc2022 #songfestival pic.twitter.com/O6hmMHiQpE — Songfestival (@songfestival) May 6, 2022
vindt plaats op dinsdag 10, donderdag 12 en zaterdag 14 mei. Wil je nu niets missen van dit festijn? Volg dan onze pagina vol updates.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Vincent Visser genoot van korte terugkeer als Valentijn Sanders in GTST
10:22Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden
09:04Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'