TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het blijkt te gaan om twee oude bekenden...
Lees ook: Jeangu Macrooy deelt de punten uit
Aangezien het Eurovisie Songfestival vorig jaar in Nederland was én Jan Smit het podium op mocht als presentator, werd zijn taak als commentator naast Cornald Maas overgenomen door Sander Lantinga. De radiodj maakte echter een tijd terug al bekend dat dit een eenmalig uitstapje was, maar betekent dit dan ook automatisch dat Jan Smit hem weer opvolgt?
Ja, zo blijkt vandaag. Het officiële Twitter-account van het Nederlandse Songfestival schrijft namelijk zojuist op Twitter: "Yes, Jan Smit en Cornald Maas zijn weer herenigd voor het Eurovisie Songfestival. Zij voorzien alle liveshows van het festijn als vanouds van Nederlands commentaar. Dinsdag, donderdag en zaterdag vanaf 21:00 uur bij AVROTROS op NPO1."
Yes! @JanSmit & @cornaldm zijn weer herenigd voor het #EurovisieSongfestival! Ze voorzien alle liveshows van #eurovision als vanouds van Nederlands commentaar. Dinsdag, donderdag en zaterdag vanaf 21.00 uur bij @AVROTROS op NPO 1. #esc2022 #songfestival pic.twitter.com/O6hmMHiQpE — Songfestival (@songfestival) May 6, 2022
vindt plaats op dinsdag 10, donderdag 12 en zaterdag 14 mei. Wil je nu niets missen van dit festijn? Volg dan onze pagina vol updates.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij